Zaloguj się do konta

Złamana szczytówka w wędce

utworzono: 2016/07/08 18:18
szymon-1

Witam. Mam problem ze złamaną szczytowka w wędce 😔 Wędkę zakupiłem przez internet. I teraz mam problem bo nie wiem czy musze wysłać ją do sklepu w którym ją zakupiłem czy mogę wysłać prosto do serwisu. Albo czy mogę ją oddać do sklepu wędkarskiego w moim mieście i czy oni mogą ją wysłać do serwisu? 😔 [2016-07-08 18:18]

dendrobena

Nie wiem kol.czy wędka jest jeszcze na garancji? Jeżeli nie to najprościej udać się do sklepu lub centrum wedkarskiego.Jest taki wybór szczytówek że dopasujesz na miejscu.Wieloktotnie korzystałam z zakupów w centrum wędkarskim do bata Jaxson.Powodzenia. [2016-07-08 19:25]

ryukon1975

Napisz jakie to wedzisko i czy jest jeszcze na gwarancji. [2016-07-08 20:35]

szymon-1

Wędzisko to okoniowa wklejanka dragona. Zakupiem ją miesiąc temu więc gwarancja jeszcze jest [2016-07-08 20:43]

ryukon1975

Więc nic nie dokupisz w żadnym sklepie. Kij musi być wysłany do serwisu. Najlepiej przez sklep w którym go kupiłeś lub inny sklep w Twojej okolicy jednak to już zależy od sprzedawcy w nim czy będzie chciał Ci pomóc. Najważniejsze nie zapomnij do niego dołączyć gwarancji i dowodu zakupu czyli paragonu który jest zazwyczaj wymagany. Szczegóły przeczytasz na karcie gwarancyjnej. [2016-07-08 20:55]

SebekKry

Dokładnie jak pisze kolega wyżej. Musisz odesłać do sprzedawcy z pakietem dokumentów i opisem jak doszło do złamania (ja musiałem przynajmniej taki opis zrobić) a ten odeśle na naprawę bądź wymianę do serwisu. Miałem w tamtym roku też taką sytuację z muchówką Dragona. Trwało to koło miesiąca. Wróciła naprawiona. [2016-07-08 21:02]

ogtw

Napisz jeszcze, jak złamałeś ten kij, żeby inni nie łamali kijów w taki sam sposób. [2016-07-08 21:04]