Zaloguj się do konta

Złamana szczytówka Jaxon Inspiral

utworzono: 2013/04/12 20:24
luki95wrc

Witam, złamałem szczytówkę w zeszłym sezonie u wędki  Jaxon Inspiral 270 telespin, byłem w mieściu u mnie w wszystkich 3 sklepach i nie mają takiej szczytówki, czy wiecie może gdzie mogę taką kupić w internecie? [2013-04-12 20:24]

mastifff

Jak masz odpowiedniego kija to każda koleżanka będzie miała "szczytówkę" he he [2013-04-12 21:05]

lynx

Kup z grubszym wejściem i doszlifuj.
[2013-04-12 22:26]

Grzesiek75

Może w sklepie sprubój zapytac się może ci sprowadzą szczytówkę do tego wędziska, nic nie kombinuj i nie kupuj na sztukę by sobie dopasowywac, przeważnie w sprzedaży mają bardzo długie szczytówki a przy telespinie to jest problem dlatego najlepiej orginalna. [2013-04-12 22:53]

HeadAche

Wywal jaxona i kup nową wędke. [2013-04-13 00:24]

Wachta

Skontaktuj się z serwisem czy mają:

Serwis:

tel.: +48 61 8463116
e-mail: serwis@jaxon.pl

[2013-04-13 09:16]

zaru

dobre Mastifff dobre ! [2013-04-13 09:48]

piotras1237

Kup grubszą tak jak kolega wyżej napisał lub popytaj znajomych czy mają jakieś stare złamane wędki albo też zaglądaj co jakiś czas do wędkarskich czy może zmieniła się oferta szczytówek. [2013-04-13 22:09]

sulejczak2000

możesz dopasować z innej firmy tylko musisz znać średnice wejścia a w wędkarskim ci dopasują :) [2013-04-13 22:26]

lynx

Zrób jak Ci pisałem. Mój kumpel przywiózł ze stanów jakiąś cudo wędke /tak mówił/ i zlamał szczyt. Co on nie robił. Po internecie szukał, po serwisach wysylal a jak radziłem aby dopasował to twierdził - chłopie to nie jest byle jaki kij. Po ok. roku wypi...lił kij. Bo przeciez wedka by się obraziła jakby dopasował inny koniec.  Snobizm.
[2013-04-18 23:08]

szogun1

Te inspirale maja cos nie tak z tymi szczytowkami mam w zasadzie dwie i nic im nie jest ale moj kumpel zlamal juz w karpiowce matchowce i spinningu wlasnie 270 tylko skladowaego i co ciekawe nie uznali mu tego na gwarancji poprzednie dwie uznali
[2013-04-19 10:04]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia