Zimowy kombajn wędkarski

/ 4 odpowiedzi
Małe a jak przydatne . Trochę kombinacji i oto praktyczny pojazd śnieżny , przydatny na zimowe wyprawy.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bobus86


pewnie ze przydatne.sam tez sobie kombinuje cos podobnego bo drazni mnie targanie wiaderka w 4 wedkami i reszta czarow.za budowe sie zabralem dosc dawno ale zima nie przychodzila do mnnie ,i pojawila sie niewiadomo skad wiec trzeba prace wznowic :)w sobote planuje pierwsza wyprawe na lod moze zdaze :) (2012/01/29 22:28)

Wago


Ładnie zrobione,ale moja dobra rada. Spróbuj włożyć jeszcze jakiś dystans między narty a siedzisko. Mam zrobione tak jak Ty i zeszłej zimy jak było więcej śniegu to siedzisko zbierało go. Jak nie zauważyłem że jest już za dużo to się potrafiło wywrócić. W moich sankach jest prześwit 12cm a śniegu może być znacznie więcej, ale to tylko moja sugestia. Moja skrzynka jest troszkę inna i może Ty nie bedziesz miał tego problemu. Życzę Ci wielu udanych wypraw i wielu pięknych ryb. Pozdrawiam. (2012/01/30 08:38)

u?ytkownik98409


niezły plan ale u mnie by się to nie przydało zima nie dotarła (2012/02/01 14:31)

dealer081


niezły plan ale u mnie by się to nie przydało zima nie dotarła


to tak jak u mnie kolego,mrozy ladne a sniegu brak. (2012/02/01 14:52)