Zimowisko barek /Wrocław

/ 22 odpowiedzi / 3 zdjęć
Cześć,,wybieram się jutro do Wrocka na te łowisko..podpowiedzcie co i jak się ustawić na tej wodzie w tych warunkach,Marcin mój przyjaciel już dzisiaj był zrobić tam zwiad,woda fajna spokojna i czysta..ja tam będę pierwszy raz...na co się tam ustawić?Każda rada cenna:)) 
maciejsnow


Ja bym się nastawił na odpoczynek , to napewno będzie . A z rybkami to się zobaczy .Pozdrawiam i do jutra. (2011/02/11 16:23)

780528


Marek o tej porze dobrze bierze płoć a i leszcz się  trafi .Metody to spławik i możesz na feederka spróbować śmiało.A płoć to ładne sztuki biorą i leszcze też.Tylko o których tu barkach mowa bo są dwa zimowiska barek.Jedne usytułowane są przy moście milenijnym a stare zimowisko koło byłej jednostki wojskowej dojazd przez las osobowicki.Na tych drugich w zeszłym roku były dobre wyniki.Ja łowię na barkach ale wiosną,przy milenijnym jest dobre łowisko sandaczowe. (2011/02/11 17:09)

maciejsnow


Jedziemy na Osobowice popróbować zawsze warto.A czas spędzony nad wodą to sama przyjemność. (2011/02/11 17:38)

780528


Próbować zawsze warto i trzeba a czas spędzony nad wodą to sama przyjemność.Dajcie znać jakie wyniki i powodzenia oraz znośnej aury życzę. (2011/02/11 17:51)

Sniper64


OOOOOOOOO.........I masz tu głównego przewodnika:)) Marcin wszystko już kupiłeś? Ja biorę to co mam...Aparat:) wystarczy! Rafał zobaczymy co się będzie działo..Marcina tam coś ciągnie...:)) Byle nie lało:)) (2011/02/11 18:13)

780528


OOOOOOOOO.........I masz tu głównego przewodnika:)) Marcin wszystko już kupiłeś? Ja biorę to co mam...Aparat:) wystarczy! Rafał zobaczymy co się będzie działo..Marcina tam coś ciągnie...:)) Byle nie lało:))



Nie Wiesz co? Zew natury  Go ciągnie wygłodniały jest przygód i wędkowania a to dobry zwiastun.Oby ryby były też głodne i dobrze gryzły zanętę i robale z haczykami. (2011/02/11 20:40)

Sniper64


Tak Marcin to wspaniały kompan..! Dla mnie jak i dla niego ważne jest być nad wodą,reszta to jak mamusia natura da..mniej ważne są ryby..:) Już szykuję chleba ze swojskim smalczykiem,będzie gaz to sie kawkę uwarzy,Akumulator w aparacie się ładuje...:) wędki już w aucie,tylko sie nie golę!!! Bo znowu moja pani będzie robiła dochodzenie po co sie golę jak jadę na ryby.:)) Puszczę ci sms-a jak już sie rozkręcimy..!:) (2011/02/11 20:52)

780528


No to fajnie) A żona może myśli ,że Ty zamiast na ryby to na inne rybki Jezdzisz i dlatego docieka po co się Golisz.Także racja nie gol się,bo po co jakieś niedomówienia na temat golenia. (2011/02/11 21:31)

gruby0113


Swięte słowa a na barkach to piękna płoć i delikatnie panowie.UWAGA panuje tam byczek nerwy na wodzy hihi.Powodzenia (2011/02/11 22:52)

u?ytkownik50133


heh no dzisiaj byłem na barkkach po południu a z rana kolega Marek i ( Sniper64 ) i nic ... ale zaczekamy do kwietnia jak odległościowka pójdzie w ruch .... płocie szykujcie sie :) (2011/02/12 20:13)

gruby0113


oj to widzę że tam prawie że zlot był o wy świntuchy chcieliście sami te rybki wyłapać nie ładnie mam focha. Niestety byłem na szkoleniu i nie dał bym rady was tam odwiedzić może następnym razem .Pozdrowionka (2011/02/12 21:19)

u?ytkownik50133


oj to widzę że tam prawie że zlot był o wy świntuchy chcieliście sami te rybki wyłapać nie ładnie mam focha. Niestety byłem na szkoleniu i nie dał bym rady was tam odwiedzić może następnym razem .Pozdrowionka

no prawie :)  ale w marcu jak ruszy płoć to z wielką chęcią na taki mały zlocik :) ja na bank będę ... tylko rowerkiem przez milenijny i jestem :) tylko trzeba będzie wymyślić jakiś sposób na byczki .... (2011/02/12 22:09)

u?ytkownik50133


oj to widzę że tam prawie że zlot był o wy świntuchy chcieliście sami te rybki wyłapać nie ładnie mam focha. Niestety byłem na szkoleniu i nie dał bym rady was tam odwiedzić może następnym razem .Pozdrowionka

no prawie :)  ale w marcu jak ruszy płoć to z wielką chęcią na taki mały zlocik :) ja na bank będę ... tylko rowerkiem przez milenijny i jestem :) tylko trzeba będzie wymyślić jakiś sposób na byczki ....
(2011/02/12 22:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64


Witam..Ziomali:) i Wszystkich po kiju..:)
.......To dopiero taki rekonesans :) gdzie co i jak :) Człowiek się Całe życie uczy a co łowisko to inaczej :) I to jest właśnie to:)) Z przyjemnością się spotkam następnym razem na łowisku,fajnie będzie po słuchać i zobaczyć jak łowią rybki fachowcy tego łowiska..Poznamy się i będzie super:)  (2011/02/13 08:14)

Sniper64


Witam..Ziomali:) i Wszystkich po kiju..:)
.......To dopiero taki rekonesans :) gdzie co i jak :) Człowiek się Całe życie uczy a co łowisko to inaczej :) I to jest właśnie to:)) Z przyjemnością się spotkam następnym razem na łowisku,fajnie będzie po słuchać i zobaczyć jak łowią rybki fachowcy tego łowiska..Poznamy się i będzie super:) 
(2011/02/13 08:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64


Witam..Ziomali:) i Wszystkich po kiju..:)
.......To dopiero taki rekonesans :) gdzie co i jak :) Człowiek się Całe życie uczy a co łowisko to inaczej :) I to jest właśnie to:)) Z przyjemnością się spotkam następnym razem na łowisku,fajnie będzie po słuchać i zobaczyć jak łowią rybki fachowcy tego łowiska..Poznamy się i będzie super:) 


(2011/02/13 08:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

780528


Tylko Mareczku tam trochę karają jeśli się wjeżdża w głąb po tej drużce.Kiedyś się spotkałem jak chcieli gościowi dowalić bo ,tam jest zakaz wjazdu. (2011/02/13 09:42)

maciejsnow


W zeszłym roku tam wjeżdżaliśmy , mieliśmy kontrole  straży rybackiej i policji i nikt się nie czepiał. żadnego zakazu tam nie widzieliśmy ale słyszałem o tym. (2011/02/13 12:15)

maciejsnow


Wiem że na cypel nie można wjeżdżać. (2011/02/13 12:16)

780528


Ostatnim razem jak tam byłem to jeszcze był znak na krzyżówce informujący o zakazie wjazdu.To samo tyczy się tych pierwszych barek koło mostu milenijnego,dojazd do mostu kolejowego a dalej w prawo nie powinno się wjeżdżać wzdłuż brzegu.Choć niektórzy wjeżdżają a pózniej jest problem. (2011/02/13 12:24)

gruby0113


PRZECIEŻ NA PIERWSZYCH JEST CHYBA UTWARDZONA DROGA A I ZAKAZU NIE WIDZIAŁEM. DRUGIE OWSZEM JEST ZAKAZ SAM TAM DOSTAŁEM KWITEK ZA WJAZD WIĘC NIE POLECAM. A ZLOCIK TO BY TRZEBA BYŁO JAKIŚ MAŁY ZORGANIZOWAĆ JAKIEŚ PROPOZYCJĘ CO DO MIEJSCA I DATY TYLKO NIE W MAJU BO DU..A BLADA NIE BĘDĘ MIAŁ PRAWIE WCALE WOLNEGO WEEKENDU.PROPOZYCJE (2011/02/13 22:56)

gruby0113


Miałeś farta bo od straży to 50zeta a od policji 200 za złamanie zakazu wjazdu. powiem wam że tam mieszkają tcy życzliwi ludzie w tych budynkach przy jednostce i zaraz dzwonią więc nawet wypakować manele jest nie łatwo -odradzam (2011/02/13 23:00)