Zaloguj się do konta

Zielona Góra- Wasze łowiska godne uwagi.

utworzono: 2011/05/08 21:10
luki11111

Od niedawna mieszkam w Zielonej Górze... czy ktoś może cos podpowiedziieć na temat jakiegos łowiska:) byłbym bardzo wdzięczny:) łapię zazwyczaj na federke:) dlatego interesowała by mnie obecność ryby białej:)dziekuje z góry za uwagi:) [2011-05-08 21:10]

Odra, Odra i jeszcze raz Odra. Potem Wapnice w Zaborze, Paklicko, Niesłysz, Dąbie, Nietkowice kanał, Laski, Krępa, Bronków.........i wiele innych dobrych łowisk. [2011-05-08 21:13]

michal0210

Również polecam Odrę! Piękna rzeka i co najważniejsze piękne ryby w niej pływają! Pozdrawiam                               
[2011-05-08 21:29]

luki11111

Odra, Odra i jeszcze raz Odra. Potem Wapnice w Zaborze, Paklicko, Niesłysz, Dąbie, Nietkowice kanał, Laski, Krępa, Bronków.........i wiele innych dobrych łowisk.

Dawno temu łapałem na odrze..ale to pod krosnem odrz... wokolicach zg nigdy... wiec gdzie na tą odre w okolicach zg? noo i slyszalem sporo o tych wapiencach w zaborze... ale czy tam sie aby nie umieszcza dodatkowej opłaty? PS dzieki za szybki odzew:) [2011-05-08 21:57]

MARAS-1970

zdecydowanie odra jest kilka fajnych glowek w okolicy wieloblot tam presja wedkarzy jest mniejsza wiec polecam
[2011-05-08 22:05]

luki11111

zdecydowanie odra jest kilka fajnych glowek w okolicy wieloblot tam presja wedkarzy jest mniejsza wiec polecam

Juz wiem że odra...ale jakis konret?:) na wysokosci czego? krepa?zawada? czy w strone nowej soli bardziej?:) bo tak jak pisalem nie znam terenow przy zielonej:) [2011-05-08 22:15]

MARAS-1970

w miejscowosci Laz nie skrecasz w prawo na zabor tylko jedziesz prosto w kierunku wieloblot po o,5 km skrec w prawo i dojedzisz do odry
[2011-05-08 22:23]

luki11111

dzieki za podpowiedzi:) i czekam na wiecej ciekawych łowisk:) [2011-05-08 22:57]

Poza tym: Odra: Cigacice, Stożne, pomorsko, Brody, Nietków (kajakarnia, most kolejowy), Laski, Nietkowice-wszystko po obu brzegach. Na Zaborze na Wapnicach nie ma dopłat żadnych. Kiedyś było 5,- ale już tego nie ma. [2011-05-09 10:57]

luki11111

Poza tym: Odra: Cigacice, Stożne, pomorsko, Brody, Nietków (kajakarnia, most kolejowy), Laski, Nietkowice-wszystko po obu brzegach. Na Zaborze na Wapnicach nie ma dopłat żadnych. Kiedyś było 5,- ale już tego nie ma.

Dziękuje za rady:) zaintrygowaly mnie te zbiorniki na zaborze- wapnice...prrzygadałem się im w google earth i przyznam ze wygląda to ciekawie:) poczytałem troszke na necie i podobno idzie tam cos złapac...jakie wy macie zdanie na ten temat? dziwi mnie troszke ze nikt z was nie wymienił Bobru a dokladnie od zapory w raduszcu do ujscia do odry... nikt z was tam nie jexdzi? powiem ze bylem tam w ostatnią sobote ii łowiłem na feederka, ale do godz 9 pobrala jakas drobnica i tyle a poxniej nawet pykniecia... a ludzi tłumy z wędkami..nikt z was tam nie łowi? [2011-05-09 14:16]

Ja łowiłem, w Goli, w Dychowie, ale wolę Odrę. Bliżej i ciekawsze miejscówki i luda mniej. [2011-05-09 14:26]

bea

Wielobłota radzę sobie odpuścić. Presja wędkarzy jest tam ogromna!!! Jeżdżę tam co jakiś czas i zawsze mnóstwo ludzi - godzina bez znaczenia (chyba, że 3.00-4.00)
Proponuję Przytoczki. Trasa Zielona Góra - Stary Kisielin (za mostem w lewo) - Przytok (w Przytoku przed "Stodołą" w lewo). I tylko kilka kilometrów i ........ rewelacja. Sporo ładnych główek i ryby skore do współpracy.
Dokładnie proszę sprawdzić sobie Google earth. [2011-05-09 14:43]

luki11111

Wielobłota radzę sobie odpuścić. Presja wędkarzy jest tam ogromna!!! Jeżdżę tam co jakiś czas i zawsze mnóstwo ludzi - godzina bez znaczenia (chyba, że 3.00-4.00)
Proponuję Przytoczki. Trasa Zielona Góra - Stary Kisielin (za mostem w lewo) - Przytok (w Przytoku przed "Stodołą" w lewo). I tylko kilka kilometrów i ........ rewelacja. Sporo ładnych główek i ryby skore do współpracy.
Dokładnie proszę sprawdzić sobie Google earth.

Widzę ze kazdy ma swoje ulubione miejsca:) pare miejscowek juz uslyszalem:) ale chodzi tez o dojazd zeby nie błądzic zbytnio po bocznych drozkach bo paliwo w dzisiejszych czasach tez nie jest tanią rzeczą:) tak czy siak b.dziekuje:) noo i czekam ciągle na kilka slow dotyczących wapnic w zaborze:) [2011-05-09 14:51]

luki11111

No i byłem na rybkach pod wielołotem siedziałem od ok 7 do 13...wsumie to bez rewelacji jesli chodzi o ryby... pare bran ale to raczej drobnicy ktorą w dodatku ciezko zaciąć:0 tak czy siak odra:ja  1:0;p [2011-05-14 13:53]

Dzisiaj byliśmy na Przytoczkach na kontroli. Na odcinku 3 kilometrów było 3 wędkarzy, w Milsku 6, na Wielobłotach 8. Sobota, a presja wędkarska na tych łowiskach jak w środku tygodnia. Efekty mizerne. 1 boleń, 2 szczupaki, 4 liny, 3 płocie i 3 leszcze u wszystkich razem. Baaaardzo słabo.

[2011-05-14 14:24]

michal0210

Witam! Mam pytanie może ktoś z was będzie wiedział. Ostatnio słyszałem że jest zakaz wjeżdżania samochodem pod same główki na Odrze czy to prawda czy tylko plotki?
[2011-05-14 15:56]

Witam! Mam pytanie może ktoś z was będzie wiedział. Ostatnio słyszałem że jest zakaz wjeżdżania samochodem pod same główki na Odrze czy to prawda czy tylko plotki?

Pod Zieloną Górą takiego zakazu nie ma. Jest zakaz wjazdu na wały przeciwpowodziowe, ale to na wszystkich wałach, wszystkich rzek w Polsce.

[2011-05-14 16:00]

michal0210

Pod Zieloną Górą takiego zakazu nie ma. Jest zakaz wjazdu na wały przeciwpowodziowe, ale to na wszystkich wałach, wszystkich rzek w Polsce.

Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!                                                                                        
[2011-05-14 20:49]

luki11111

Dzisiaj byliśmy na Przytoczkach na kontroli. Na odcinku 3 kilometrów było 3 wędkarzy, w Milsku 6, na Wielobłotach 8. Sobota, a presja wędkarska na tych łowiskach jak w środku tygodnia. Efekty mizerne. 1 boleń, 2 szczupaki, 4 liny, 3 płocie i 3 leszcze u wszystkich razem. Baaaardzo słabo.

Pare bran na federka mialem ale nic nie zaciełem... mam pytanko moze ktos doradzi... jak w wieloblotach objechac to zakole rozlewiskowe..Wyjasniam: w łazie pojechalem na wieloblot i po ok 1 km skrecilem pod katem ok 45 stopni w prawo i cały czas prosto po dosc kamienistej i wyboistej drodze dojechałem do odry... a chciałbym pojechac bardziej w prawo tj pod nurt na jakies inne główki... wyjasni mi ktos?

[2011-05-14 22:04]

Od strony Przytoczek. [2011-05-14 22:56]

MARAS-1970

Maciek a o ktorej godzinie byles na kontroli w Przytoczkach?
[2011-05-14 23:02]

Dokładnej godziny Ci nie podam, ale tak między 11 a 13-tą. [2011-05-14 23:03]

A co? Widziałeś nas może? Byłeś? [2011-05-14 23:09]

MARAS-1970

bylem pod wysokim napieciem ok 9tej ale nie widzialem was.
[2011-05-14 23:11]

No byliśmy tam, ale póżniej niż 9. Mało było dzisiaj tam osób. [2011-05-14 23:13]

MARAS-1970

tak malo osob bylo to pewnie sie spotkamy niebawem pozdro.
[2011-05-14 23:15]