Zaloguj się do konta

Zielona Góra- Wasze łowiska godne uwagi.

utworzono: 2011/05/08 21:10
luki11111

No byliśmy tam, ale póżniej niż 9. Mało było dzisiaj tam osób.

Mam pytanko do kolegi..rozumiem ze kolega z kontroli... czy prawdą jest ze kazdą rybe złapaną trzeba opisywać? tj wpisywac do tej ksiazeczki odrazu po zlapaniu? i za brak takiej adnotacji grozi ""STÓWKA"? [2011-05-15 16:34]

No byliśmy tam, ale póżniej niż 9. Mało było dzisiaj tam osób.

Mam pytanko do kolegi..rozumiem ze kolega z kontroli... czy prawdą jest ze kazdą rybe złapaną trzeba opisywać? tj wpisywac do tej ksiazeczki odrazu po zlapaniu? i za brak takiej adnotacji grozi ""STÓWKA"?




Ja nie jestem z "kontroli", tylko ze Straży Rybackiej :). Nie, w naszym Okręgu PZW nie trzeba wpisywać w Rejestr Połowu Ryb każdej złowionej ryby, ale jedynie te, które zabieramy do domu. Wpisu dokonujesz po zakończeniu łowienia, a nie musisz w trakcie. Masz Rejestr, to w nim jest wszystko na ten temat napisane bardzo dokładnie. Przed rozpoczęciem łowienia musisz tylko wpisać bieżącą datę oraz numer łowiska na którym łowisz,  numer łowiska masz wyszczególniony w tym właśnie rejestrze. Pewnie go nawet nie czytałeś, co? Za brak wpisu jest mandat, zgadza się.


[2011-05-15 18:19]

luki11111

odswiezam temat mozze dostane pare interesujacych info:) czy ktos moze polecic jakies fajne miejsca na odrze kolo zg? wiem wiem...wielkoblota, za zawada itd...ale tam jest tyle ludu ze sie w glowie nie miesci i cos tam zlapac to jest poprostu fart albo nie osiagalny dla mnie poziom , moze ktos doradzic cos spokojniejszego? i przy okazji z latwym dojazdem( np taki jak za zawadą przed mostem ze swiatlami w lewo:)) [2011-06-24 15:40]

wsw

Cigacice tzn. w cigacicach skręcasz za mostem jakies 300m w lewo na rokcool i dalej prosto aż do lasu tam jedziesz jakies 1,5km i skrecasz w lewo na rzekę,dobra droga,mało ludzi wszyscy siedzą wcześniej na głowkach, tam na 20 głowek z 3 zajete.
[2011-06-24 16:19]

domino1982

mastiff na tarnawe powinnyscie pojachac tam nigdy nie spotkalem kontroli a jestem dosc czesto [2011-06-24 18:13]

mastiff na tarnawe powinnyscie pojachac tam nigdy nie spotkalem kontroli a jestem dosc czesto







Byliśmy tam już dwa razy w tym roku. Wybierzemy się znowu, obiecuję. 

[2011-06-24 18:33]

TEMAT PRZENIESIONY:

witam gdzie w zielonej na rybki sie mozna sie wybr


Łowiska  Łowiska krajowe na forum

Lin 

utworzono: 2011/07/22 23:18


 
lukasz83xgdzie  na rybki w zielonej gorze

[2011-07-23 08:30]

goryl25

Witam ! Zna ktoś odcinek odry NIETKOWICE - BĘDÓW ?? Interesuje mnie rybostan LESZCZ , PŁOĆ , JAŹ , KLEŃ , BRZANA i metoda FEEDER :) czy to dość rybny odcinek ?? i czy tam jest pełno wędkarzy ?? Bo tak licze sobie ile mam KILOMETRÓW i wychodzi że tam mam najbliżej :) a na zdjęciach satelitarnych całkiem fajny zakręt w będowie jest :) [2011-08-11 19:44]

goryl25

Witam ! Zna ktoś odcinek odry NIETKOWICE - BĘDÓW ?? Interesuje mnie rybostan LESZCZ , PŁOĆ , JAŹ , KLEŃ , BRZANA i metoda FEEDER :) czy to dość rybny odcinek ?? i czy tam jest pełno wędkarzy ?? Bo tak licze sobie ile mam KILOMETRÓW i wychodzi że tam mam najbliżej :) a na zdjęciach satelitarnych całkiem fajny zakręt w będowie jest :)


Ponawiam pytanie :) [2011-08-23 12:10]