zgubiona karta-nowy egzamin?

/ 5 odpowiedzi
Witam. Ukradziono mi karte wędkarską. Nie co mam zrobić z tym. Czy bede musiał jeszcze raz iść na egzamin czy będę mógł bez odzyskać duplikat karty. I czy jak miałem zrobioną opłate na rok 2013 to czy bede musiał jeszcze raz opłacic czy jak mam zrobić? Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam
Piciu


Jeśli masz nr karty to udaj się z 1 zdjęciem do starostwa powinni wydać duplikat. Nr karty powinien być w dokumentach Twojego Koła też. Nie za bardzo rozumiem ale wydaje się że wraz z kartą utraciłeś legitymację z wklejonymi opłatami na ten rok. Wówczas udaj się do Koła ze zdjęciem i powinni wydać nową legitymację (5,00 zł) z wpisem, że opłaty były dokonane. Mając duplikat karty i legitymacji możesz udać się na ryby. (2013/09/24 08:05)

Piciu


Jeśli masz nr karty to udaj się z 1 zdjęciem do starostwa powinni wydać duplikat. Nr karty powinien być w dokumentach Twojego Koła też. Nie za bardzo rozumiem ale wydaje się że wraz z kartą utraciłeś legitymację z wklejonymi opłatami na ten rok. Wówczas udaj się do Koła ze zdjęciem i powinni wydać nową legitymację (5,00 zł) z wpisem, że opłaty były dokonane. Mając duplikat karty i legitymacji możesz udać się na ryby.

Nie sugeruj się tym co przeczytasz pod wymienionym przez "spines21" linkiem, bo wpisowego i składki nie opłaca się skoro opłaty były zrobione na ten rok. (2013/09/24 08:09)

CZzesio


Witam :) A co z zezwoleniem i rejestrem ...? Z tego co obiło mi się o uszy  to mogą być większe problemy ;( (2013/09/24 12:12)

Jack14


Kolego @piciu

Już kilka razy starałem się wyjaśnić, że nie duplikat tylko mżna otrzymać WTÓRNIK karty wędkarskiej i tego proszę się trzymać :-)

Warto również zwrócić uwagę, że jeśli ktoś "pożyczył" tylko kartę wędkarską to na wydanym wtórniku będzie inny numer karty wędkarskiej niż w pozwoleniu i tu warto zapytać w kole lub uzyskać potwierdzenie, że to pozwolenie jest ważne z "nową" kartą wędkarską.

(2013/09/24 15:55)