Zgłoszenie medalowej ryby do WW

/ 12 odpowiedzi
Siemka, wysłałem zgloszenie do WW medalowej ryby drogą e-mail. Może ktoś z was zgłaszał jakiś okaz i może mi powiedzieć ile czasu czekaliscie na jakieś informacje od redakcji.
użytkownik126655

podobno czeka się ze dwa miesiące ja też wysłałem i podobno będe we wrześniu w gazecie (2012/08/12 16:39)

edyta35

Witaj Piotrze:) Ja w zeszłym roku zgłaszałam moją medalową rybę tylko, że przez pocztę, pod koniec czerwca, i miedzy czasie do nich dzwoniłam bo nie dostałam od nich żadnej odpowiedzi i powiedzieli mi, że będę we wrześniowym nr, także tak jak Paweł mówi czeka się ponad 2 miesiące.I o medal musiałam się upomnieć.Nie jest on duży, taki mały znaczek do przyczepienia i taka jakby legitymacja potwierdzająca medalową rybę. (2012/08/12 17:29)

Zander51

Co prawda od dawna nie zgłaszam medalowych ryb, ale radzę wysylać do wszystkich miesięczników wędkarskich. Od WW dostawałem tak jak pisze Edyta znaczek, ale od innych redakcji sprzęt i akcesoria wędkarskie ( błystki, spławiki, gumy ). Wysyłajcie. Mnie już to nie bawi :) (2012/08/12 18:46)

kowal68

kolego czeka sie chyba ponad 2 miesiące .Ja zgłosiłem i dostałem znaczek do przypięcia z logo WW wraz z rybką w kolorze medalowej ryby , czeekaj spokojnie napewno przyjdzie przesyłka

(2012/08/12 19:09)

kamil11269

a jaką to rybę złowiłeś? (2012/08/12 19:42)

edyta35

Piotrze zrób tak jak proponuje Mirek, ja w zeszłym roku tego nie wiedziałam.WW tylko taki upominek dają,a jak inne gazety dają akcesoria wędkarskie, to czemu nie skorzystać, a zawsze miło jest otrzymać jakieś gadżety wędkarskie. (2012/08/12 20:14)

jacenty75

No chyba, że Twój okaz zostanie wytypowany na "rybę miesiąca" to wtedy już konkretny sprzęt przesyłają. Ja w zeszłym roku dostałem całkiem niełzy spinning i kołowrotek Mikado którego z powodzeniem na codzień używam. (Mowa oczywiście o WW) (2012/08/13 12:52)

bednar14

No chyba, że Twój okaz zostanie wytypowany na "rybę miesiąca" to wtedy już konkretny sprzęt przesyłają. Ja w zeszłym roku dostałem całkiem niełzy spinning i kołowrotek Mikado którego z powodzeniem na codzień używam. (Mowa oczywiście o WW)

Bardzo bym chciał aby była to ryba miesiąca. Z tego co napisaliście wywnioskowalem że moje zgłoszenie mogę wysłać do kilku gazet. Ale do jakich? Do wiadomości wedkarskich już wysłałem, wiem jeszcze że Wedkarski Świat przyjmuje zgłoszenia i co jeszcze? (2012/08/13 13:02)

bednar14

Co prawda od dawna nie zgłaszam medalowych ryb, ale radzę wysylać do wszystkich miesięczników wędkarskich. Od WW dostawałem tak jak pisze Edyta znaczek, ale od innych redakcji sprzęt i akcesoria wędkarskie ( błystki, spławiki, gumy ). Wysyłajcie. Mnie już to nie bawi :)

Mi kilka rybek na medal udało sie złowić ale jakoś nigdy nie mogłem się zebrać żeby wysłać zgłoszenie. Od kilku lat troszkę zmieniłem styl wędkowania zacząłem wypuszczać sporo ryb i dlatego chciałbym mieć jakąś pamiątkę która potem będę mógł pokazać dzieciom albo wnuczkom :-) (2012/08/13 13:07)

jacenty75

Kol. Bednar czy pochwalisz się nam tą rybką? Bo coraz bardziej ciekawość we mnie wzbiera. (2012/08/13 14:31)

jacenty75

Spoko - juz sobie zobaczyłem, po prostu nie skojażyłem wcześniejszych faktów. Gratuluje! (2012/08/13 14:34)

bednar14

No dzięki (2012/08/13 15:19)