Zgłoszenie medalowej ryby do WŚ

/ 2 odpowiedzi
Witam, chciałbym zgłosić jedną z wielu medalowych ryb do WŚ, teraz będę wysyłał swój pierwszy raz.
Czytałem w regulaminach, ale nie było napisane w jaki sposób trzeba dołączyć zdjęcie, zdjęcie robię aparatem cyfrowym, muszę wywołać zdjęcie i przesłać je razem ze zgłoszeniem? czy mam wysłać mailem?
marcorn


Z tego co czytałem regulamin, trzeba wysłać dwa zdjęcia : jedno twoje + ryba, drugie ryba + miarka ( czyli zmierzonej ryby ). Potem wypełniasz druczek z gazety i dołączasz wydrukowane czy wywołane zdjęcia. Do koperty, na pocztę i poszło :) (2012/10/24 12:50)

JOPEK1971


Witam, chciałbym zgłosić jedną z wielu medalowych ryb do WŚ, teraz będę wysyłał swój pierwszy raz.
Czytałem w regulaminach, ale nie było napisane w jaki sposób trzeba dołączyć zdjęcie, zdjęcie robię aparatem cyfrowym, muszę wywołać zdjęcie i przesłać je razem ze zgłoszeniem? czy mam wysłać mailem?


Możesz wysłac mailem,Adam Niemiec który prowadzi ten temat na pewno nie będzie robił problemów ;-)Rekordy polski trzeba odpowiednio udokumentowac,a medalówki ot tak sobie,fotka,najlepiej na łonie natury,podac długośc,nie wagę,bo długośc rybki jest najważniejsza, czym dłuższa tym starsza.A jaką rybkę udało Ci się złowic? (2012/10/24 14:00)