Zezwolenie- Rejestr połowu ryb

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć
Szanowni koledzy napiszcie proszę jakie wymiary mają w Waszych okręgach książeczka do rejestracji połowu ryb , pytam ponieważ dzisiaj opłaciłem składki w moim kole i zdumiony otrzymałem książkę do rejestracji połowów w wielkości broszury noweli . Wszyscy którzy robili opłaty byli zdumieni ! Czy gigantomania dotyczy tylko PZW Katowice? czy ma zasięg ogólnopolski w załączeniu zdjęcie pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Smolik


Książeczka o którą pytasz (zezwolenie na amatorski połów ryb wędką) w moim kole należącym do Okręgu Nadnoteckiego w Pile ma wymiary 8 x 10,5 cm. Życzę połowów w tym roku tak obfitych, jak obszerna jest twoja "książeczka" - pozdrawiam :) (2020/02/21 21:31)

Angler64


W okręgu elbląskim ma rozmiar karty wędkarskiej. (2020/02/22 14:06)

georgio66


Pzw Katowice Rejestr połowu wobec tego co napisaliście o wielkości rejestrów w innych okręgach oznacza że Katowice zachorowało na gigantomanie ! z pożytkiem dla wędkarzy ! brawo Oni , oby inne związki w naszym kraju nie zaraziły się tą absurdalną chorobą !!! pozdrawiam kolegów wędkarzy (2020/02/22 15:04)

ogtw


Taka książeczka ma kilka zalet:
1) jest cieńsza.
2) czytając regulamin, nietrzeba za często przewracać stron. (2020/02/22 15:25)

andek


Regulamin czytam raz szukając ewentualnych zmian a czy ten większy rozmiar jest lepszy ? - osobiście wolę ten normalny, jest sztywniejszy i łatwiej go schować ze względu na mniejszy rozmiar. Pozdrawiam i połamania. (2020/02/22 18:06)

51Marek


W Warszawie, mieści się w jednej okładce razem z kartą wędkarską  legitymacją PZW. (2020/02/27 14:22)

Megane


Miałem fajne etui na kartę i rejestr ,teraz mogę je tylko wy.. (2020/02/27 16:29)

arasshater


W okręgu PZW Gdańsk bez zmian: książeczka rozmiarów karty wędkarskiej i legitymacji członka PZW. Wszystko razem mieści się elegancko w jednym etui i w kieszonce kamizelki wędkarskiej (na wszelki wypadek jeszcze dodatkowo w woreczku strunowym po tym, jak w zeszłym roku wychodząc z morza potknąłem się na kamieniu i runąłem jak długi w wodę). (2020/02/27 22:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

orzech1


Olsztyn rozmiar karty wędkarskiej🙃🙃🙃 (2020/03/01 15:12)