Zaloguj się do konta

Zezwolenie na Otmuchów .

utworzono: 2012/04/26 17:24
Grabar

witam mam małą prośbę wybieram się na jezioro Otmuchów, jestem z Katowic moje pytanie brzmi gdzie można kupić kilku dniowe zezwolenie żeby wędkować na tym zbiorniku?
I czy ktoś tam wędkował w tym roku ? Prosiłbym o jakąś konkretną miejscówkę jak tam dojechać.
[2012-04-26 17:24]

Grabar

witam mam małą prośbę wybieram się na jezioro Otmuchów, jestem z Katowic moje pytanie brzmi gdzie można kupić kilku dniowe zezwolenie żeby wędkować na tym zbiorniku?
I czy ktoś tam wędkował w tym roku ? Prosiłbym o jakąś konkretną miejscówkę jak tam dojechać.


[2012-04-26 17:24]

zaku81

drogo cię to będzie kosztować takie kilkudniowe....nie jestem pewien czy jeszcze tak można ale z tego co pamiętam można było kupić w otmuchowie w sklepie wędkarskim, a najlepiej jak zadzwonisz do pzw ople i spytasz się o płatność w formie przekazu pocztowego, i sam sobie opłacisz gdzie będziesz chciał i kiedy będziesz chciał - tylko nie wiem czy tak też można.
[2012-04-26 19:00]

zaku81

".....tylko nie wiem czy tak też można."

czy jeszcze tak można , bo chyba dwa sezony temu sam tak opłacałem.


[2012-04-26 19:06]

Grabar

Dzięki za informację a bierze tam coś konkretnego?
[2012-04-26 21:23]

zaku81

jeszcze w tym sezonie nie byłem, ale jadę dzisiaj na noc to zobaczymy.
[2012-04-28 07:49]

Sylwester80

witam mam małą prośbę wybieram się na jezioro Otmuchów, jestem z Katowic moje pytanie brzmi gdzie można kupić kilku dniowe zezwolenie żeby wędkować na tym zbiorniku?
I czy ktoś tam wędkował w tym roku ? Prosiłbym o jakąś konkretną miejscówkę jak tam dojechać.



Witam, za kilka dni wybieram się właśnie w te rejony, kolega dotarł na Otmuchów ? i jak koszty i rezultaty ?
[2012-07-05 11:37]