Zaloguj się do konta

Zezwolenie - zagadka

utworzono: 2012/03/07 17:20
FLO92

Witam. Sytuacja jest nastepująca: opłacam składki w okręgu skierniewickim. okręg skierniewicki ma podpisane porozumienie z okręgiem radomskim natomiast wymagane jest zezwolenie okręgu radomskiego, żebym mógl tam łowic. Pytałem dzisiaj w kole opłacając składki jak to jest z tym zezwoleniem i pani mi powiedziała, że niby po zezwolenie na radom musze jechać do jakiegos koła w okegu radomskim i tak je dostane pokazując opłacone składki w okręgu skierniewickim. Czy to prawda ?? Juz w minionym tyg pytałem tą Pania jak to jest i miała sie dowiedziec i dzisiaj mi własnie powiedziała to co napisałem wyżej. Może ktos też jest w takiej sytuacji lub orientuje sie chociaż jak to jest ?

Pozdrawiam

[2012-03-07 17:20]

Jack14

Witam. Sytuacja jest nastepująca: opłacam składki w okręgu skierniewickim. okręg skierniewicki ma podpisane porozumienie z okręgiem radomskim natomiast wymagane jest zezwolenie okręgu radomskiego, żebym mógl tam łowic. Pytałem dzisiaj w kole opłacając składki jak to jest z tym zezwoleniem i pani mi powiedziała, że niby po zezwolenie na radom musze jechać do jakiegos koła w okegu radomskim i tak je dostane pokazując opłacone składki w okręgu skierniewickim. Czy to prawda ?? Juz w minionym tyg pytałem tą Pania jak to jest i miała sie dowiedziec i dzisiaj mi własnie powiedziała to co napisałem wyżej. Może ktos też jest w takiej sytuacji lub orientuje sie chociaż jak to jest ?

Pozdrawiam

No a jak to jest w odwrotną stronę?

[2012-03-07 17:49]

No to i ja sie podlącze pod te okręgi . Sprawa ma sie następująco mieszkam w okęgu skierniewickim .W ub sezonie często wędkowałem w miejscowosci Kępa Piotrowińska na Wiśle .Jest to styk województw świętokrzyskiego mazowieckiego a za Wisłą mamy lubelskie.W tym roku dowiedzialem sie dzwoniąc do PZW Lublin że nie moge tam łowic bo Wisła na tym ocinku nalezy w całej szerokości do Lublina. Radom ma porozumienie ze Skierniewicami i Lublinem wobec tego opłacając składkę w okręgu radomskim mogę wedkowac na 3 okregach .Dziś dowiedziałem sie ze w  skierniewickim nie obowiązuje rejestr natomiast nie wiem jak jest w 2 pozostałych.Ręce i spodnie opadają!!!! Koledzy czy dożyjemy czasów kiedy przed wypadem na rybki nie trzeba będzie studiowac map encyklopedii itp.Pamiętam czasy kiedy opłacając karte mozna było wędkowac od morza po tatry .Pozdrawiam wszystkich decydentow apelując o przemyślane decyzje.
[2012-03-07 18:21]

grzesiek35

Tak jak kiedys pisałem juz. Siedzą stare śmierdziele,pierdzistołki i wymyślaja sobie przepisy nawet ich nie rozumiejac i za innowacje biora ciezkie pieniadze,a my bez sekretarek nawet nie zabierajmy sie za wedkowanie bo z kazdej strony można dostac w łeb za nie znajomosc obszaru łowienia.
[2012-03-07 19:01]

FLO92

No radom tez ma ze skierniewicami ale nie wiem czy oni musza miec nasze zezwolenie zeby u nas lowic. Czyli skad mam to zezwolenie wziasc?? to prawda ze musze specjalnie po nie jechac do jakiegos kola w radomskim ?? I bez problemu mi dadza ? [2012-03-07 19:40]

grzesiek35

Dadzą,ale czy bez problemów? Można sie wszystkiego qrwa spodziewac.
[2012-03-07 20:19]