Zezwolenie na Biebrzę gdzie kupię?

/ 5 odpowiedzi
Orientuje się ktoś gdzie w okolicach Augustowa lub Dębowa kupię zezwolenie na rzekę Biebrzę? w wędkarskich nie posiadają ,śluzowy w Dębowie też już nie posiada a płacenie przez pocztę też nie jest do końca wyjaśnioną sprawą ,ponieważ znajomy po płaceniu przez pocztę po miesiącu otrzymał zwrot...???
maroni26


zapytaj na podlaskim forum wędkarskim www.ryby.org
(2011/10/02 11:19)

strzygon


dzięki kolego trochę było z tym zachodu ponieważ musiałem się zarejestrować a po wejściu na forum okazało się że jest przeniesione i trzeba powtórzyć rejestrację :)ale czekam już na odpowieć (2011/10/02 12:18)

dariuszdyl


Orientuje się ktoś gdzie w okolicach Augustowa lub Dębowa kupię zezwolenie na rzekę Biebrzę? w wędkarskich nie posiadają ,śluzowy w Dębowie też już nie posiada a płacenie przez pocztę też nie jest do końca wyjaśnioną sprawą ,ponieważ znajomy po płaceniu przez pocztę po miesiącu otrzymał zwrot...???


Nie wiem jak będziesz jechał, ale zezwolenie można kupić w barze "U Dany" koło mostu na Narwi za Wizną w kierunku na Białystok. (2011/10/02 17:07)

strzygon


właśnie..... to nie po drodze......ale kto kombinuje ten ma ...kolega z pracy ma niedaleko jeden z nielicznych punktów w którym można kupić zezwolenie za piwo na pewno mi kupi...

a tu miejsca gdzie można nabyć licencję na wędkowanie na rzekę Biebrzę http://www.biebrza.org.pl/index.php?strona=65 (2011/10/04 10:23)

wedkarzkamil


Można kupić w Sztabinie, sam kupuje co roku. W Sztabinie w Gminie. (2013/01/24 11:39)