Zaloguj się do konta

Zezwolenia na połów 4 wędkami na wodach PZW

utworzono: 2015/01/29 15:33
kacper1998k

Witam, czy jest możliwość wykupienia Sobie zezwolenia na połów na 4 wędki na wodach PZW w okręgu Tarnobrzeskim ?
[2015-01-29 15:33]

Nie [2015-01-29 15:39]

krisbeer

Tak duża rodzina? czy sklep rybny kolega otwiera? :)
[2015-01-29 15:39]

ryukon1975

Witam, czy jest możliwość wykupienia Sobie zezwolenia na połów na 4 wędki na wodach PZW w okręgu Tarnobrzeskim ?

Na to nie trzeba pozwolenia, ja mam 20.

[2015-01-29 15:40]

kacper1998k

Chodzi mi czy można wykupić zezwolenie na 4 wędki ,aby móc łowic 4 wędkami na raz

[2015-01-29 15:47]

kacper1998k

Czytanie ze zrozumieniem nie boli :)

[2015-01-29 15:47]

Haryyy5

Czytanie ze zrozumieniem nie boli :)

No właśnie chyba boli. W przeciwnym razie polecam przeczytanie księgi wszelkiej wiedzy i mądrości znanej również jako RAPR.

[2015-01-29 15:53]

ryukon1975

Chodzi mi czy można wykupić zezwolenie na 4 wędki ,aby móc łowic 4 wędkami na raz

Wiem o co Ci chodziło ale takie tematy można tylko w żart obrócić a nie spinać się niepotrzebnie. :)

[2015-01-29 15:57]

Bernard51

Może to jakiś kombajnista i obsłuży wszystkie.
A wiesz Kacper jakie miasto jest niżej od Niska??
[2015-01-29 16:09]

JKarp

Jest sposób - opłacasz dziecku składki członka-uczestnika. Młodego sadzasz koło wędek pod parasolem, dajesz tablet oczywiście z dostępem do netu. On buszuje w necie a Ty dajesz na cztery kije.
JK [2015-01-29 16:16]

Haryyy5

Jest sposób - opłacasz dziecku składki członka-uczestnika. Młodego sadzasz koło wędek pod parasolem, dajesz tablet oczywiście z dostępem do netu. On buszuje w necie a Ty dajesz na cztery kije.
JK

I  oby wtedy zjawił się nadgorliwy służbista z PSR nie posiadający za grosz zrozumienia i wlepil nagrodę za kombinowanie :) Amen.
[2015-01-29 16:44]

perwer

JK

I  oby wtedy zjawił się nadgorliwy służbista z PSR nie posiadający za grosz zrozumienia i wlepil nagrodę za kombinowanie :) Amen.

A co może zrobić mu nadgorliwy służbista ?
Jedyny problem jaki ja widze ,to dzieciak u kolegi - jesli nick jest adekwatną wieku kolegi.
[2015-01-29 17:17]

Haryyy5

a tu już zależy od kontrolującego.  naciągany mandat można wyłapać ze dużo rzeczy. A to czy taki mandat będzie nałożony słusznie czy nie to już trzeba by potem udowadniać. Jak będzie ewidentny wałek i dzieciak będzie sobie siedział gdzieś w namiocie i grał to chociażby :

4. W czasie wędkowania wędki muszą być pod stałym nadzorem ich właściciela.

[2015-01-29 17:39]

Jędrula

ŁOŁ ! Cztery kije ? Czasem przesiedzę dzionek przy jednym a tu ktoś chce łowić na cztery ? Z drugiej strony , dlaczego nie ? Opłata za dwie wędki plus dodatkowo np 150 zł od każdego kolejnego kija na rok . Chyba w Hiszpanii tak jest o ile się nie mylę ? Z drugiej strony przy polskiej mentalności ...no nie wiem :( [2015-01-29 17:48]

JKarp

a tu już zależy od kontrolującego.  naciągany mandat można wyłapać ze dużo rzeczy. A to czy taki mandat będzie nałożony słusznie czy nie to już trzeba by potem udowadniać. Jak będzie ewidentny wałek i dzieciak będzie sobie siedział gdzieś w namiocie i grał to chociażby :

No stawiam wędki jedna koło drugiej powiedzmy o metr. Są wszystkie pod nadzorem? Są? Dzieciak siedzi powiedzmy pięć metrów od wędek i wcale nie ma obowiązku patrzeć się na nie jak szpak w pięćdziesiąt groszy ;-)Pomijam fakt, że dwóch legalnie wędkujących może łowić koło siebie i nikomu nic do tego jeśli się zgadzają.Oczywiście mój wpis był żartem co nie zmienia faktu, że takie rzeczy widziałem nad wodą.JK [2015-01-29 17:56]

perwer

a tu już zależy od kontrolującego.  naciągany mandat można wyłapać ze dużo rzeczy. A to czy taki mandat będzie nałożony słusznie czy nie to już trzeba by potem udowadniać. Jak będzie ewidentny wałek i dzieciak będzie sobie siedział gdzieś w namiocie i grał to chociażby :

Bzdura -nie możliwy jest tego typu mandat . Co innego jak by była kontrola ,a dzieciak byłby na grzybach ,a wędki były by nie zwinięte .

To czy siedzi przy wędkach i gra w laptopa ,czy na telefonie ,czy czyta książkę ,czy wlazł do namiotu po bluze że mu zimno - jest taki mandat niemożliwy .
Idąc takim Twoim tokiem myślenia ,nad wodą wszyscy powinnni dostać mandaty -szczególnie wieczorem, w nocy lub o 4 nad ranem ,gdy każdy wedkarz  kima w namiocie ...
 PO prostu jest to bzdura .

A łowienie na 4 wędki to nie jest przekręt wędkarza ,tylko męczarnia . Ja jakbym miał łowić na 4 wędki ,to chyba za kare . To co jest dozwolone ,nie jest zabronione i nie starajcie sie interpretować tego na swoje przekonania.
[2015-01-29 19:51]

Kilka lat temu znajomy łowił węgorze z łódki na 5 wędek, woda spółdzielni rybackiej, zero kontroli to ludzie cuda odwalali, szkoda, że mu te wędki do wody nie powpadały. [2015-01-29 20:08]

tapi75

Dajcie spokój 2 wędki w zupełności wystarczą , na cholere obstawiać cały brzeg ? jak ryba bierze to i na dwie ciężko ogarnąć ale niestety z tym coraz gorzej [2015-01-29 20:14]

zbynio5o

Jeśli można jedno pytanko :a jak moje dziecko śpi we wózeczku przy wędkach, to te wędki są pod nadzorem czy jak ? [2015-01-29 21:16]

tapi75

no jak to są gruntówki z dzwoneczkami to tak hehehehehehehehe [2015-01-29 21:24]

89krzysztof

Jeśli można jedno pytanko :a jak moje dziecko śpi we wózeczku przy wędkach, to te wędki są pod nadzorem czy jak ?

Oczywiście, że tak. Toż to nie tylko Twoje dziecko jako wędkarz śpi przy wędkach. Ba.. niektórzy nawet w zamkniętym namiocie śpią, a przy tym pilnują wędek. (Wiem, właśnie o to chodziło :) )
[2015-01-29 22:20]

zbynio5o

O to też chodziło ale tak se myśle czy nie zmajstrować sobie jakiegoś członka uczestnika,coby na 4 baty połowić hehehe! [2015-01-29 22:47]

kacper1998k

Hmm może Wysoko  :O :) Co ja zrobie ze tak nazwali miejscowość haha xD

[2015-01-29 22:56]

Kocius

Na niektórych łowiskach / tych wymagających dla elit / można łowić na dowolna liczbę wędek [ 2 ustawowo + każda kolejna dopłata 10 zł ] Raz widziałem gościa , który łowił na 8 wędek  [2015-01-30 00:33]

Bernard51

Hmm może Wysoko  :O :) Co ja zrobie ze tak nazwali miejscowość haha xD

Niżej od Niska jest tylko Zakopane !
[2015-01-30 05:11]

perwer

Zbynio Ty już nie majstruj żadnego członka uczestnika - po co Ci w tym wieku 4 liche baty ,jak wystarczy jeden a porządny.

[2015-01-30 08:54]