Zaloguj się do konta

Zestawy na jezioro proszę o radę

utworzono: 2012/02/17 09:27
Sensej1990

Witam, jestem wędkarzem od 8 lat.Łowię różnymi metodami, jednak najczęściej lubię wybrać się na 2 dni gdzieś nad jezioro, zarzucić wędki i czekać... Do tej pory łowiłem na teleskopową Shakespeare Cypry Tele Carp 3 lbs i jakąś teleskopówe z Jaxona czy Kongera. Zamierzam teraz kupić sobie wędki na grunt myślałem o karpiowych można powiedzieć że są uniwersalne,do ryb jakie poławiam czyli karpie leszcze liny, a i na żywca albo na martwą można rzucić na sandacza albo węgorza.Poczytałem trochę i wybrałem kilka modeli sposród których chce wybrac 2 zestawy. Jeśli macie jakies pomysły lepsze coś co mi bardziej spasuje to piszcie, bo sam mam dylemat jakie wędki mam kupić żeby posłużyły tak jak należy.SPRO RoyaltySPRO Up-Grader CarpShakespeare Cypry Tele Carp 3 lbs (3-częsciową) Shimano Alivio ( ale to parabolic więc raczej odpada bo chodzi mi o dalekie rzuty, dobrze  myślę? Daiwa Black Widow Carp Daiwa Windact Carp Cormoran Pro Carp XR 360/3 Cormoran Pro Eliminator
I teraz kołowrotki(przydałby się z wolnym biegiem ale nr 1 wydaje się być najlepszy tylko bez wolnego;/): SPRO Super Long Cast Pro ( bez wolnego biegu ) SPRO Agressive Pro Lcs SPRO BIG BIT LCS  Dragon Maxima FR1000i Dragon Mega Baits FR1050 lub FR1060 Daiwa Regal Okuma Travertine 55 Okuma MAX-4 Baitfeeder Okuma Tactic Baitfeeder
Bardzo proszę o pomoc żeby wyeliminować kilka na początek bo trochę się tego uzbierało:)  Pozdrawiam. [2012-02-17 09:27]