Zaloguj się do konta

Zestaw spinningowy-wybór,opinie

utworzono: 2014/08/01 21:03
dajspokoj

Witam,
Mam zamiar zaczac swoja przygode ze spinningiem, chcialem was prosic o rade jaki sprzet wybrac. Poczytalem troche rozne fora, tematy o sprzetach i kolowrotkach, co nieco juz sobie wybralem, nie chce tez na poczatek przygody wydawac po 4-5 stowy na kij i kolowrotek... 
Łowić bede głownie nad Wisłą, mam nadzieje sandacze i jakies szczupaki :Ddoradzicie mi ktory kij wybrac, zastanawiam sie nad
daiwa sweepfire spin a robinson tritum pike spin, oba w wymiarze 2.7 i cw. 10-30 i bardzo podobne cenowo, dlatego prosze was ladnie o rade i jakis argument za i przeciw 
do kija mam zamiar kupic kolowrotek spro passion 730 chyba, ze polecacie cos innego cenowo podobnego, ew passiona w innym rozmiarze bo naprawde kompletnie sie nie znam


Wielkie dzieki za kazda rade
[2014-08-01 21:03]

jakubpor

Ja osobiście poleciłbym ci  SHIMANO CATANE 270/30 też w podobnej cenie
A do niej dałem kołowrotek Mistrall focus 3000 z tej pułki cenowej (90zł) myślałem że będzie gorszy ale wyciągnął już sporo szczupaków i jakoś jest z nim wszystko dobrze. (dodam iż chodzę ze 3-5 razy w tygodniu po 3-4 godziny, zwłaszcza jak są wakacje)

Ale tego spro passiona to bierz w ciemno dobry kołowrotek!

Co do kijów które zaproponowałeś to nie wiele o nich wiem. [2014-08-01 21:48]

karwos33

Cześć
Korzystam z wędek serii Tritium już od jakiegoś czasu i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Mam wklejankę Zander Jiga 2,7m 7-35 g i Pike Jiga 10-30g. Obie sprawują się bez zarzutu, dobrze pracują zarówno podczas łowienia na rzece jak i na jeziorze. Robinsona Tritium mogę więc Ci śmiało polecić.  
Kołowrotek Spro Passion miałem jeden dzień, i poszedłem go oddać. Nie było w nim nic złego, poza drobnymi trzaskami z przekładni, ale może się docierał, no bo to nówka. Niemniej oddałem go, bo wolałem kupić jakiś młynek z 5 letnią gwarancją. Za tą cenę nie znajdziesz nic niezawodnego, więc lepiej nie ryzykować. No i tym sposobem mam również młynek Robinsona - Admirę 257. Wszystko działa jak należy, z niego również jestem zadowolony. Bez problemu daje sobie radę na tłustszych sandaczach z Warty. 
Pozdrawiam  [2014-08-01 21:54]