Zestaw feederowy-opinie

/ 7 odpowiedzi
Hej witajcie forumowicze :)

Mam pytanie postanowiłem zakupić sprzęt na łowienie z gruntu co myslicie o takim połączeniu:

- kołowrotek : OKUMA TRAVERTINE BAITFEEDER
- feeder : MIKADO GOLDEN BAY FEEDER 390

dzięki za odpowiedzi ;)
u?ytkownik142307


Jeśli każdy chwalący ten zestaw faktycznie jest jego posiadaczem to jest to najpopularniejsze zestawienie wśród forumowych feederowców. (2014/06/18 21:54)

Jędrula


Kołowrotka nie znam ale wędka jest rewelacyjna . (2014/06/18 22:10)

u?ytkownik142307


Sam jestem posiadaczem mikado da vinci z kołowrotkiem okuma tactic . Co do kołowrotka w 100 % potwierdzam że jest dobry , natomiast jeśli chodzi o kij to mam ich 6 [samych feederów] i nie będę opisywał wszystkich [wszystkie za około 200 zl] ale na rzece mnie osobiście pasuje jaxon grand virtuoso - mam takie odczucie że cw mikado te 140 gr jest jakby zawyżone , le ogólnie kij jest przyjemny. (2014/06/18 22:11)

haja


Hej witajcie forumowicze :)

Mam pytanie postanowiłem zakupić sprzęt na łowienie z gruntu co myslicie o takim połączeniu:

- kołowrotek : OKUMA TRAVERTINE BAITFEEDER
- feeder : MIKADO GOLDEN BAY FEEDER 390

dzięki za odpowiedzi ;)

Ale żeś zestawił:) To jak byś zebrał wszystkie wpisy z forum policzył statystykę i wybrał te co najczęściej są polecane do skompletowania (2014/06/19 08:36)

marsuw


Po prostu patrzyłem na najlepsze zestawienie w cenie max do 400 zł. Być może słabo szukałem. (2014/06/19 20:41)

birki


Witam,

Czy MIKADO GOLDEN BAY FEEDER nada się do połowów w wodzie stojącej (jeziora) ?
Nie chodzi tutaj o dalekie wyrzuty - bardziej nastawiam się na łowienie 15 m (głębokość 2 m) od brzegu (lin, karaś), ale z racji obecności karpii i amurów (w tym dużych okazów) chciałbym zachować zapas mocy nie tracąc jednak przyjemności z delikatnych ostrożnych brań linów. (2014/06/23 10:50)

KuTeK


Na pewno nada się na rzekę jak i na wody stojące.Posiadam wszystkie kije jak i kołowrotki wymienione w temacie( Da Vinci to odświeżony Golden Bay, a Tactic to następca Travertina)Z powodzeniem łowię nimi w Odrze jak i na wodach stojących. Tactic  wydaje mi się lepiej pracować na większych rybkach, ale to moje odczucie. (2014/06/24 19:26)