Zaloguj się do konta

Zestaw z martwą rybką na troku bocznym

utworzono: 2010/05/30 22:28
bolton

chodzi mi o prawidlowe skostrulowanie zestawu na martwa rybke co i jak ? chodzi mi o to czy moze to wygladac tak - zylka glowna do potrojnego kretlika potem przypon z martwa rybka a obok na troku bocznym zylka z ciezarkiem ? tylko jaki ciezarek i jakiej dlugosci przypon i trok boczny  czyli jak skonstrulowac paternoster ;) z gory dziekuje za porady
[2010-05-30 22:28]

nie wolno spinningować martwą rybką ,jest to niedozwolona metoda .

6. ŁOWIENIE RYB DRAPIEŻNYCH

§ 5

  1. Łowienie ryb drapieżnych, na przynęty naturalne, dozwolone jest równocześnie na dwie wędki.
  2. Łowiąc ryby metodą spinningową lub trollingową wolno używać jednej wędki, uzbrojonej w jedną przynętę sztuczną.

[2010-05-30 23:13]

bolton

nie wolno spinningować martwą rybką ,jest to niedozwolona metoda .

6. ŁOWIENIE RYB DRAPIEŻNYCH

§ 5

  1. Łowienie ryb drapieżnych, na przynęty naturalne, dozwolone jest równocześnie na dwie wędki.
  2. Łowiąc ryby metodą spinningową lub trollingową wolno używać jednej wędki, uzbrojonej w jedną przynętę sztuczną.


chodzi mi o wedkowanie na martwa rybke z gruntu !!! nie chce nia spiningowac  !!! prosze o inne podpowiedzi tym razem modzejsze i przemyslane
[2010-05-30 23:28]

to nie takie proste . na jaka rybe polujesz? trok troche odradzam
[2010-05-31 08:34]

vinci85

witaj

Ja osobiście lubię łowić na trupka moje zestawy wyglądają następująco : łowię w łowiskach gdzie nie trzeba daleko rzucać zatem wyrzut max 20g ciężarek na żyłce głównej mały stoper i przebijam trupka specjalną igłą i haczyk wytaje ukryty koło ogona nie stosuję żadnych wolframów jak wiem że w lowisku jest tylko sandacz (jeśli jest szczupak i sum to wiadomo, jakiś wolfram czy coś podobnego trzeba założyć), jeśli łowisz w łowisku gdzie jest na dnie troche roślinności to polecam do trupka schować kawałek steropianu będzie dryfował nad dnam to się sprawdza także zresztą wyprubujesz:]to tyle

połamania

[2010-05-31 12:29]

witaj

Ja osobiście lubię łowić na trupka moje zestawy wyglądają następująco : łowię w łowiskach gdzie nie trzeba daleko rzucać zatem wyrzut max 20g ciężarek na żyłce głównej mały stoper i przebijam trupka specjalną igłą i haczyk wytaje ukryty koło ogona nie stosuję żadnych wolframów jak wiem że w lowisku jest tylko sandacz (jeśli jest szczupak i sum to wiadomo, jakiś wolfram czy coś podobnego trzeba założyć), jeśli łowisz w łowisku gdzie jest na dnie troche roślinności to polecam do trupka schować kawałek steropianu będzie dryfował nad dnam to się sprawdza także zresztą wyprubujesz:]to tyle

połamania


a co sądzisz o 3 czy 4 kulkach styropianu na przyponie lub kawałek zanim?



[2010-05-31 12:39]

grzegorzewski

możesz łowić na 2 wędki. bo to jest łowienie na żywca tylko że na martwego żywca . ;D
[2010-05-31 14:36]

vinci85

hej

tego nie praktykowałem, ale wydaje mi się że jak ukryjesz steropian w środku to będzie wyglądało naturalnie:]

pozdrawiam

[2010-05-31 15:41]