Zaloguj się do konta

Zestaw sumowy Mikado

utworzono: 2012/02/23 16:33
jaco0l

Witam. Pomimo tego, że do otwarcia sezonu na suma zostało trochę czasu postanowiłem kupić dzisiaj sprzęt z firmy Mikado.

Dlaczego mikado?

1) Posiadam już kołowrotek i kij tej firmy i jestem zadowolony więc postanowiłem także teraz kupić.

2) Ograniczona zasobność portfela a mianowicie miałem do wydania 250 zł i w tym się zmieściłem.

Teraz do rzeczy kupiłem kijek Mikado MLT Heavy Catfisch 330cm c.w. 80-400g i do tego kołowrotek Mikado Splendid 970.

I tu moje pytanie co sądzicie o tym zestawie i jakiej grubości plecionkę użyć aby nie było zbytniego przeciążenia sprzętu, ponieważ wiem, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki ale czego się spodziewać za takie pieniądze.

Pozdrawiam
jaco0l
[2012-02-23 16:33]

jaco0l

dlaczego nie widzę odpowiedzi w moim temacie? [2012-02-23 16:30]

Orsi1

Poczekaj trochę napewno ktoś napisze
Myślę że plecionka 0.25/0.30 spokojnie wystarczy
[2012-02-23 17:56]

jaco0l

Poczekaj trochę napewno ktoś napisze
Myślę że plecionka 0.25/0.30 spokojnie wystarczy

nie o to chodzi, że mam poczekać tyle to wiem :)

Kiedyś założyłem temat o pokazywało, że są 2 odpowiedzi ale kiedy wchodziłem w mój temat to nie było ich widać.
[2012-02-23 18:23]

pawel75

Witam, kijek solidny i ze sporym zapasem mocy. Plecionką 0,35 krzywdy mu nie zrobisz, spokojnie wystarczy ( nawet sporą gałąź wyciągniesz - sprawdzone ) :)))
Co do kołowrotków Mikado, tych stosowanych na Suma, w moim przypadku to głównie Wisła mam same złe wspomnienia, no ale wiadomo.... też raz kupiłem ze względu na dobrą cenę i wytrzymał 3 wyprawy. Mam nadzieję, że Twój posłuży dłużej. Pozdrawiam !

[2012-02-23 18:34]

jaco0l

Wielkie dzięki kolego za odpowiedź. Również mam nadzieję, że posłuży przynajmniej z dwa sezony później mogę zmienić.

Jeżeli mógłby się ktoś wypowiedzieć dokładnie na temat tego kołowrotka ktoś kto go miał i testował w warunkach bojowych :)
[2012-02-23 18:39]

jaco0l

Koledzy chciałbym odświeżyć temat gdyż nie uzyskałem odpowiedzi :)
[2012-02-26 00:33]

alex71

Witam ,wędka Mikado MLT Heavy Catfish,jest bardzo dobrą  wędką na suma,kołowrotka nie znam ale pletke 0,40 spoko możesz nawinąć powinno wejść z 200m.Pozdrawiam.
[2012-04-01 14:13]

Romuald55

Jeżeli zamierzasz łowić duże sumy to ten kołowrotek jest za słaby.W tym przypadku plecionka 0,25 wystarczy.Duży sum ją urwie nie czyniąc szkody sprzętowi,mniejsze wyciągniesz. [2012-04-01 14:22]

mar83

Kij dobry kołowrotek do kitu
[2012-04-17 16:17]

gruby12345

uzywam tych kijow z okuma soltera 15 lx i daiwa bg90 plecionki jakie uzywam to black cat 0,50-0,60 sluza mi dzielnie i nie zamienil bym ich na zaden inny kij a kolowrotka to nie znam wiec niewiem pozdrawiam
[2012-04-17 20:11]

adamek19969

Jeżeli zamierzasz łowić duże sumy to ten kołowrotek jest za słaby.W tym przypadku plecionka 0,25 wystarczy.Duży sum ją urwie nie czyniąc szkody sprzętowi,mniejsze wyciągniesz.

tak jak kolega mówi :) plecionka 0,25 lub żyłka 0.40-0.45 :) chyba, że masz mało kasy a chcesz łowić dużeeeeee sumy to kup "katuszkę" produkt jeszcze z ZSRR. szpula cała metalowa więc sum z nią nie wygra :) sam tej maszyny używam :) tylko trzeba nauczyć się rzucać. pozdro  [2012-04-17 21:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia