Zestaw spinningowy Mistrall-oceny,porady

/ 3 odpowiedzi
Witam. Moglibyście powiedzieć mi, czy owy zestaw warto kupić czy to tani chłam?
http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-mistrall-spinning-gratisy-i5079714719.html
SlawekNikt

Każdy sprzęt ma swoje wady i zalety, zwłaszcza budżetowy ... w tym zestawie cóż ... Na pewno dość sztywne wędzisko o czym świadczy c.w. nie na delikatne łowienie, powiedziałbym, że wędka jest na piękne skandynawskie szupaki ;-) Więcej nie napiszę, ponieważ nie miałem tego nawet w ręku. (2016/05/05 05:31)

Sith

Radzę omijać wszelkie gotowe zestawy, są składane z najbardziej niechodliwych bubli. Sama cena takiego zestawu mówi, że to chłam.
Wędzisko opisane jako lekkie, co stoi w sprzeczności z ciężarem wyrzutu i wagą - owszem, może i wytrzyma rekordową rybę, ale kołowrotek już nie, nawet nie podano z jakiego materiału obudowa i czy główna szpula aluminiowa, czy grafitowa (z fotki wygląda, że grafit).
Żyłka nie wiadomo jakiej wytrzymałości.
"Bardzo łowna przynęta" bez informacji, czy pływająca, czy tonąca, nie podano ciężaru.
Przypony niewiadomej wytrzymałości i długości.
Jednym słowem mimo, iż podano firmę, to zestaw zakwalifikowałbym do bazarowego no name. (2016/05/05 07:20)

ryukon1975

Zestaw złożony nieprawidłowo. Wędzisko jak wskazują dane techniczne pod szczupaka a kołowrotek okoń/kleń. Na temat gratisów nic ne napisano zdjęcie niewiele mówi. Jak juz wyżej napisał Aleksander takie zestawy należy omijać, składaja się one z tego co nie dało się sprzedać w normalny sposób. (2016/05/05 07:41)