Zaloguj się do konta

Zestaw spinningowy Mikado

utworzono: 2014/07/08 14:47
albert0710

Co myślicie o takim zestawie spinningowym? http://allegro.pl/zestaw-wedkarski-mikado-spinning-wedka-kolowrotek-i4339201244.html dodam że ze spinningiem dopiero zaczynam się oswajać tzn. łowiłem już kilka razy ale zawsze na wędkę kolegi ew. zwykłą teleskopową krótszą ( tzw. uniwersalną) a postanowiłem zagłębić się bardziej w tajniki spinningu. ew. gdybyście mieli jakieś propozycje to słucham bo mam zamiar przygotować się na jesień troszkę bardziej i kupić jeszcze 2 wędki. Bo jak usłyszałem od kilku osób- do tej metody jedna nie wystarczy bo musi być jedna lekka i jedna ciężka przynajmniej. (dlaczego tak jest i która do czego to już wiem bo mnie uświadomili) ten zestaw posłużył by mi po prostu do nauki. Co o nim myślicie? [2014-07-08 14:47]

Revul

Dopóki nie określisz gdzie masz zamiar łowić, jakie ryby chcesz łowić i na jakie przynęty to nikt Ci nic mądrego nie doradzi.
[2014-07-08 17:14]

albert0710

ryby to głównie okoń, szczupak, sandacz, ew. boleń.miejsce połowu to przede wszystkim rzeka wisła w okolicach wyszogrodu i rzeka mołtawa wraz z okolicznymi niedużymi zbiornikami (tu głównie okoń ale czasem trafi sie szczupak)przynęty: ripper, nieduży wobler, błystki, ew. twister (choć myślę ze ta wedka moze być nieco za sztywna - ale moge tez sie mylić) [2014-07-08 19:09]