Zestaw spinningowy do oceny

/ 3 odpowiedzi
Witam!
Zaraz składam zamówienie swojego nowego zestawu do spinningowania. Chciałbym poddać go Waszej ocenie ;) Łowię głównie na rzekach (małych oraz dużych), czasami też na odkrytych zbiornikach (jeziora, stawy). Obiektem moich polowań są szczupaki (40-80cm). Rzucam w większości przypadków gumami (7-13cm), ale czasami zdarzają się jakieś obrotówki (w rozmiarach 3-4). Zestaw jaki sobie skompletowałem to:
- Wędzisko Dragon Millenium HD Pike 2,70m o c. w. 10-35g,
- Kołowrotek Spro Passion FD 740,
- Pletka Power Pro Moss Green 0,15mm 135m
W niedalekiej przyszłości mam jeszcze zamiar pobawić się z woblerami z kolekcji Salmo ;)

Co sądzicie o tym zestawie?
Pozdrawiam!
Draq


Będzie okej, przez moje ręce przewinęły się 4 kije z serii Millenium i mogę stwierdzić, że są to na prawdę super wędki. Nie ma się do czego przyczepić ;) Na pewno będziesz zadowolony. (2013/09/24 14:58)

TheGarbus


Myślałem jeszcze czy aby nie zamienić pletki 0,15mm na 0,19mm? Na wodach w których łowię często napotykam na zaczepy... (2013/09/24 15:19)

plotka97


Łowiłem raz wędka z seri Milenium tyle że drop shot. O ile ta jest wykonana na takim poziomie to na prawdę będziesz zadowolony. Ja od razu poczułem różnicę w porównaniu z wędką z nieco niższej półki cenowej. (2013/09/24 17:03)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend