Zestaw spinningowy-oceńcie go proszę.

/ 11 odpowiedzi

Zakupiłem taki zestaw do spiningu kij konger 240/35 black tiger i kołowrotek robinson jasper co sądzicie o tym zestawie?

Kubek76


Teraz to nie mamy co pisać. Kij kupiony łów nim i pisz jak ci się sprawuje. Powodzonka (2011/07/22 14:31)

krispi


tak wiem że kupiony ale może ktoś ma taki podobny zestaw już wypróbowany (2011/07/22 15:35)

obcy91


Gdybym miał taki zestaw to i tak co Ci kolego po tym jeśli masz już zakupiony?
Tak jak kubek76 napisał, idź nad wodę i testuj :)
Połamania. (2011/07/22 17:09)

czerwcowy0520


a czego kolego można wymagać od kijka za 100 i kołowrotka w tych samych pieniądzach? Nie rozumiem Twojego posta...nie wiem jakie informację Cie interesują? Jeśli chodz o tego kongera to niziutka półka. Mocny sztywny kijek na szczupaka i sandacza przy tej długości najlepiej z łódki...a przy tym dosyć ciężki, nie miałem go co prawda w ręce ale podejrzewam że to klasyczny tani kij od szczoty...ale byc moze sie mylę. Co do kołowrotka już nieco lepiej...masz 5 lat gwarancji (w która i tak ja osobiście nie wierzę) no i aluminiową szpulę. Więcej to sam musisz się przekonać (2011/07/22 21:45)

czerwcowy0520


Powiedz mi jeszcze z ciekawości jakie przynęty stosujesz...waga rodzaj itd (2011/07/22 21:47)

z@mela


kij mialem w ręku i jak za tę kase jest  OK
co do kolowrotków  robinsona to mam mieszane uczucia   choc  moze  sie poprawili ale jakis czas do tylu kupilem znajomemu na prezent 2 kolowrotki  ktore sie  szybko rozleciały a ich serwis trwal pol roku po czym sprzedawca   dal w zamian inne kręcioły.

Sprzęte jak sprzęt połowisz  pomachasz i zobaczysz czy Ci leży :) (2011/07/22 21:55)

krispi


stosuje przynety od 7 do dwudziestu paru gram (2011/07/22 23:59)

krispi


kolego ja metody  jaką jest spining stosuje dodatkowo itylko co jakiś czas ja głównie  wędkuje białoryb na feedery więc nie muszęmieć sprzętu do spiningu za duże pieniądze ja nie uważam że jest to kij od szczotki i że jest cięzki,nie wiem czemu nie rozumiesz mojego posta ja tylko pytam o opinie o tym kiju i kołowrotku i tyle (2011/07/23 00:03)

pavson


Czesc wszystkim.Jak wyzej jestem poczatkujacym spiningista(wedkarzem) i wlasnie nabylem oczywiscie uzywany i zapewnie wiekowy sprzet ale w dobrym stanie,przynajmniej wizualnym i do tego okolo 20-tu sztuk blaszek i woblerow.Wedka SILSTAR DIA FLEX spining,dlugosc 2,40 i akcja(i tu pytanie jaki to c.w.?) C7,do tego kolowrotek rowniez silstar CXS 35,6:1.Co moge na ten sprzecik polowic bo niestety nie moge w internecie nic na temat tego zestawu znalezc i stad moj wniosek ze jest to sprzet wiekowy ale tak jak pisalem w b.dobrym stanie.Na poczatek mysle ze wystarczy ale opinie doswiadczonych wedkarzy mile widziane.No i tak dla wiadomosci kosztowal mnie ten zestaw 120 zl.Za podpowiedzi,odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam. (2011/07/30 12:21)

Groszek97


Dla mnie Robinson Spped coś tam się rozpadł w 4 miechy . Kabłąk nie domykał się i latał luźno , a na dodatek których z łożysk poszło bo w środku coś burczało . Wyrzuciłem go i kupiłem Shimano Alivio z przednim hamulcem jak na takie pieniądze to bardzo dobry ;]] BARDZO DOBRY , zdaje mi się że lepszy od droższego SHimano Catany ;\ (2011/07/30 20:30)

lukasz0912


Zakupiłem taki zestaw do spiningu kij konger 240/35 black tiger i kołowrotek robinson jasper co sądzicie o tym zestawie?

Posiadam ten kij tylko,że długość 270, dobrze sie spisuje, za tą cene rewelacja. (2011/07/31 20:01)