Zaloguj się do konta

Zestaw spiningowy. Prosze o szybko odpowiedz

utworzono: 2011/04/16 10:18
karols1996s

Witam. Sory ze kolejny raz zawracam wam głowę takim postem ,ale to ostatni raz. Chciałbym  żebyście mi powiedzieli czy ten zestaw nadaje się do spinningu

(łowie szczupaki ,w jeziorze i czasem w rzece i ze dopiero zaczynam łowić tą metodą)

Z GÓRY DZIĘKI I POZDRAWIAM

http://allegro.pl/super-zestaw-spinningowy-szczupak-sandacz-bolen-i1557329458.html

[2011-04-16 10:18]

kargul

powinien wytrzymac :)

[2011-04-16 11:09]

Dla mnie jest to wszystko i nic zarazem. W szczególności wędka mi sie nie podoba. Sorki ale szklak na spina? Dla mnie w XXI wieku to niepojęte. Szkoda pieniędzy bo dzięki temu "zestawowi" możesz zrazić się do spinningu. Ale rób jak uważasz, uważaj jak robisz;) [2011-04-16 11:39]

JKarp

Cześć
Blank Seeker SZKLANY kosztuje ok 400zł nieuzbrojony :-)
No ale ten to nie Seeker :-(
Odpuść sobie i kup jakiś kompozyt.
Janusz JKarp
[2011-04-16 12:23]

seba791

Witam,zestaw który przedstawiłeś moim zdaniem nie jest wart uwagi,wędki tego typu idzie kupić o wiele taniej do tego kręcioł niby pięć łożysk ale nie tym warto się sugerować,po za tym mam niemiłe doświadczenia z kołowrotkami ze szpulą z plastiku czy z kompozytu jak kto woli (w gume uderzył duży sum, hamulec trochę mocno przykręcony, no i wyrwało szpulę kilka przelotek i było po wszystkim),ze względu na to że nie nie mogłem sobie pozwolić na drogi sprzęt kupiłem wędzisko York Attacker Spin 5-28 g za jakies 78 zeta (węglówka) do tego kręcioł z tej samej firmy niedrogi jakieś 35-45 zeta 4 łożyska aluminiowa szpula.Wiem że niektórzy powiedzą, że to sprzęt z niskiej półki,ale za jego pomocą w ubiegłem sezonie wyciągłem kilkanaście ładnych szczupaków,kilka sandaczy i suma ponad 1,2metra i jestem z tego sprzętu jak narazie zadowolony.Jak narazie w użyciu było to jeden sezon do tego plecionka power pro dośc intensywnie eksploatowane i nie widać jakich kolwiek sladów zużycia.Więc polecam..i pozdrawiam.
[2011-04-16 13:04]

Grzegorz Karnas

ja bym sie na to nie pisal niektore zestawy wedkarskie ladnie sie prezentuje ale czy sa dobre w praktyce??? odradzam pozdro [2011-04-18 17:26]

kepes53

kolego daruj sobie taki sprzęcik, gwarantuję ci że kupisz pójdziesz kilka razy nad rzekę spotkasz nie jednego wędkarza zobaczysz czym łowi... i zobaczysz dlaczego ci każdy odradza... jak niw wierzysz pójdź do sklepu i weź sobie konkretny kij do ręki zobaczysz dopiero co to jest dobry kij.. jeżeli chcesz kupić coś niedrogim kosztem to niedrogo kupisz kij konger z serii cabomaxx a za kołowrotkiem musisz popatrzeć ale kręcioł to podstawa... i unikaj aukcji z zestawami.... uwierz sam sie kiedyś na to nabrałem i suma sumaru mogłem mieć nie taki sprzęt
pozdrawiam 
[2011-04-18 19:16]