Zestaw samozacinający drgająca szczytówka

/ 8 odpowiedzi
witam mam pewien problem.lowie na stawie wojskowym jako jeden z nielicznych mam pozwolnenie na lowienie.W TYM  stawie sa spore karpie i amury lowie tam od 2lat prubowalem na wiele sposobow m.in n na kukurydze kulki proteinowe prubowalem roznych dipow  na wolny bieg i drgajoca szczytowke jednak mialem pojedyncze brania i zawsze puste w tym stawie jest duzo mulu co ciekawe na kazdym innym lowisku udalo mi sie zlowic karpie a tam prubuje na wszystko i bez efektow moze moze macie jakis pomysl jak zmotowac skuteczny zestaw na karpia i amura ja stosuje sprezyne zanetowa 10-15cm przypon z haczykiem 6 taki prosty glownie lowie na drgajoca szczytowke ale na wolny bieg tez
użytkownik26223

Jeśli nastawiasz sie specialnie na dużego karpia to olej drgającą szczytówke .Na karpiówce zmontuj zestaw helikopterowy z pop upem.  (2013/06/05 14:17)

ramm1212

a jak sie robi taki zestaw?w sumie mam dobre efekty na drgajoca szczytowke muj najwiekrzy karp 11kg  tylko na tym stawie jest jakies fatum nie umie zlowic nawet malutkiego karpia.Zwykla kukurydza odpada bo biora na nia tylko plocie wiec lowie na kukurydze goliat taka bardzo duza i na kulki proteinowe plywajoce bo jest duzo mulu jezdze glownie na nocki i na kazdej nocce mam najwyzej jedno branie zawsze takie samo gwaltowne ale bardzo krutkie za krutkie do zaciecia (2013/06/05 20:16)

notaki

To dlaczego nie stosujesz zestawu samozacinajcego jak ustawa przwiduje ?? (2013/06/05 20:23)

ramm1212

bo zawsze moje metody sie sprawdzaly a na tym lowisku jest klapa a karpi jest duzo a jak sie ten zestaw robi? (2013/06/05 20:32)

notaki

no kurcze.. jak do dziewczyny idziesz to tez pytasz kolegów ????
Poczytaj ! (2013/06/05 20:34)

ramm1212

nie he poczytam ale wątpie zeby tylko w tym byl problem (2013/06/05 21:28)

użytkownik26223

a jak sie robi taki zestaw?w sumie mam dobre efekty na drgajoca szczytowke muj najwiekrzy karp 11kg  tylko na tym stawie jest jakies fatum nie umie zlowic nawet malutkiego karpia.Zwykla kukurydza odpada bo biora na nia tylko plocie wiec lowie na kukurydze goliat taka bardzo duza i na kulki proteinowe plywajoce bo jest duzo mulu jezdze glownie na nocki i na kazdej nocce mam najwyzej jedno branie zawsze takie samo gwaltowne ale bardzo krutkie za krutkie do zaciecia

Wejdź w ten link ------>  http://chomikuj.pl/jarek-ds/w*c4*99dkarstwo/filmy+w*c4*99dkarskie/kr*c3*b3tkie+filmy+instrukta*c5*bcowe
to jest link do krótkich filmików instruktażowych DARMOWYCH (jest ustawiony darmowy transwer) z tych filmików dowiesz sie jak wiązać zestawy.
Co do drgającej szczytówki nie mówię że jest to zła metoda,sam ją często stosuje.Ale nie jest to wędka specialnie dostosowana do zestawów karpiowych samozacinającychA w tym przypadku (krótkie,mocne brania na które nie jesteś w stanie zareagować) jest to doskonała metoda tym bardziej na duże i silne ryby. (2013/06/06 10:57)

jasonelo

Witam, mam pytanie: chce łowić z użyciem worków PVA - Czy mogę mieszać produkty w jednym worku np. pellet 8mm skopeks, pellet fish mix 18mm + to na co bede łowił: wyższej jakości kulki np. śmierdziuch lub owoc?
Nęcenie punktowe, zasiadki najczęsciej 7-10 godzinne. (2013/06/06 20:51)