Zaloguj się do konta

Zestaw podlodowy z Allegro

utworzono: 2013/12/01 22:40
patryk-kramarz

Jestem początkującym wędkarzem podlodowym i chciałbym się dowiedzieć czy zestaw ten jest wart tych pieniędzy. Ewentualnie co jeszcze musiałbym dokupić, aby zacząć swoją przygodę z podlodówką, jaka metoda sprawdzi się na jeziorze o maksymalnej głębokości 4m.
Link http://allegro.pl/wedkarski-zestaw-podlodowy-idealny-na-prezent-i3734231598.html [2013-12-01 22:40]

89krzysztof

Jak sam zauważyłeś, jesteś początkujący. Taki zestaw będzie dobry, chociaż ja wolałbym wędkę do której można montować kiwok i próbowałbym łowić na mormyszkę. Ale to już Twoja sprawa w jaki sposób chcesz wędkować.
[2013-12-02 05:23]

jacenty75

Jak to zwykle w zestawach bywa jest niby wszystko ale nic konkretnego. Ja na Twoim miejscu najpierw bym podpatrzył na lodzie jak i na co łapią inni wędkarze a następnie skompletowałbym sobie taki zestaw jaki by mi odpowiadał i myślę, że za mniejszą kasę. [2013-12-02 08:28]

Zuczki Podlodowe

Ja osobiście odradzam Ci ten zestaw, tym bardziej typu "wszystko i nic".
Kupo lepiej dla siebie bałałajkę, 2 kiwoki, żyłkę 0,10mm i 3-5 mormyszek. Będziesz miał to co potrzeba aby skutecznie łowić.
- usiąść możesz na wiaderku (do niego schowasz termos, szamę, złowione ryby itd
- na bałałajkę możesz też łowić ze spławikiem, lub z gruntu (z małą śruciną)
- uwierz, że lepiej łowi się z małą ilością sprzętu, częściej zmieniając dziury
- najważniejsze - bałałajką najlepiej zapracujesz mormyszką ;)
pozdrawiam
[2013-12-02 10:28]

patryk-kramarz

Dziękuje Panowie. A moglibyście zarzucić jakimiś linkami do sprzętu :) ? [2013-12-05 22:24]

jacenty75

Dziękuje Panowie. A moglibyście zarzucić jakimiś linkami do sprzętu :) ?

Powiem Tobie tak, nie ma to jak pójść do sklepu, wziąć towar do ręki i sprawdzić osobiście czy "dobrze leży" i co faktycznie jest wart a nie ze zdjęcia czy marketingowego opisu.   [2013-12-09 08:45]