Zestaw podlodowy-z przyponem czy bez?

/ 30 odpowiedzi / 3 zdjęć
withanight88


cieszy mnie to bardzo i czekam (2009/12/16 09:52)

withanight88


a jakich rozmiarów haczyków uzywacie? 14 ? (2009/12/16 10:17)

u?ytkownik12960


Nie łowię na wędkę spławikową i Tobie też odradzam Łukasz. Z powodów o których wspomniałem w poscie pod moim artykułem. Będziesz miał spokojne sumienie. (2009/12/17 07:40)

asllan


Jak ryba pod lodem szaleje to i na pustą mormyszke połowisz :-). Ochotka pinka czy co kolwiek tam założysz na hak mormyszki nie tylko dodatkowo wabi rybki ale co jest ważne ukierunkowuje z której to strony rybka "uderzy" w przynętę czyli od strony haczyka przez co jest mniej pustych zacięć. (2012/12/21 19:45)

bobus86


a kiwoka uzywamy tylko do mormyszki? a czy mormyszki cynowe sa rownie skuteczne jak wolframowe czy z tworzywa sztucznego ? nie mam zielonego pojecia,pierwszy raz cche sprobowac w. podlodowego z tąd tyle pytan



mozesz a nawet musisz jeszcze uzyc kiwoka do gruntowki.przedstawie ci moje zestawy
zylka 0.12 np przypon 00.8 haczyk 12-16 u mnie akurat czerwonesrucinka przelotowa 2 gr,przed nia gumowy stoper
wedke stawiasz sobie na stojak np czy wiaderko (tak jak podczas normalnej gruntowki lezy kij na podporkach)napinasz zylke lekko tak aby kiwok sie lwkko przygial,podczasz barania kiwok sie gnie i to wszysto
drugi podobny tylko srucina juz na stale zacisnieta,i nie klade jej na dnie tylko tuz nad,wisi sobie jakies 2-4 cm nad dnem a przyneta lezy dnie.przy braniu zwlaszcza leszczowym kiwok sie prostuje. mi sie t sprawdza :) (2012/12/22 13:31)