Zestaw odległosciowy do 140 zł

/ 4 odpowiedzi
Witam!
Polecilibyście jakąś fajną wędkę do metody odległościowej do 80 zł, oraz jakiś fajny kołowrotek do tej wędki do 60 zł?
Djmnich


W tej cenie nic wybitnego nie będzie.
W tym budżecie celowałbym w:Mikado Inazuma 2006 FD (60zł),a wędzisko MIKADO TRYTHON MATCH jedno z lżejszych 390. (2015/08/24 16:43)

Madame Pompadour


Od chłopaka dostałam zestaw składający sie z wędki Robinson Dynacore Match i Kołowrotka Robinson Chester Match. Jestem bardo zadowolona. Oczywiście od razu sprawdziłam ceny w sklepach internetowych i niestety musiałbyś 20zł dołożyć. (2015/08/24 20:33)

przemydrzak


Nie będzie to sprzęt najwyższej jakości jednak ja od takiego zaczynałem, to znaczy od taniego. Ryby łowi wędkarz a nie wędka. Podepnę się pod wypowiedź Madame Pompadour, Wędka Robinson Dynacore Match z Kołowrotkiem Chester Match. (2015/08/25 15:51)

koparek


Wysokiej jakości sprzęt to nie będzie ale wędka Dynacore Match jest składowa więc będzie o wiele lepsza od teleskopów w tej cenie. Młynek najlepiej z dużym przełożenie ale to przerasta twoj budżet. O robinson chester match czytałem na forum wyczyn i tam go nawet polecano takim początkującym wędkarzom. (2015/08/26 10:57)