Zestaw odległościowy-pomoc w wyborze

/ 5 odpowiedzi
Witam ,doświadczonych(tych bardziej i trochę mniej) Wędkarzy ;) Z powodu nadmiaru wolnego czasu ,pomyślałem ,żeby znów wrócić do wędkowania . . i stało się ; ) więc i oto zrodziły się pytania . Prosił bym pomoc przy wyborze sprzętu do łowienia metodą odległościową ,z powodu bardzo ograniczonego budżetu będzie to sprzęt z niskiej półki ale przy moim znikomym doświadczeniu ,powinien wystarczyć . Łowił będę wyłącznie na jeziorach ,ryby które mnie interesują to głównie lin,leszcz,większe płocie . Więc wybrałem kilka wędzisk na ,które mój budżet pozwala : -Mikado Trython Match -Konger Carbomaxx Match -Robinson DynaCore Match Prosze o opinię na temat tych wędzisk i pomoc w wyborze ;) no i oczywiście jakiś kołowrotek do tego ,z racji cen jedynie co znalazłem do ~80zł to Jaxon Armand HTX 300 Match ,z racji tego ,że interesuje mnie przedni hamulec ,jest też trochę tańszy Jaxon Kotor GT 300 Match ,posiadaczy jak i każdego ,który miał styczność z tym sprzętem proszę o opinie . Pisze z telefonu ,więc za ewentualne literówki przepraszam . Pozdrawiam tomazs.
tomazs


Dzięki Wielkie ,tego wątku nie przeglądałem ;) czy ten kołowrotek mikado ze zwykłą szpulą to dobry wybór ? Cienka żyłka nie będzie się skręcać ? Zwijanie zarzuconego zestawu nie będzie trwać zbyt długo ? (2015/08/25 21:32)

Hulak


W tej cenie, czegokolwiek byś nie kupił będzie podobnej jakości. Przełożenie ma standardowe jak w większości kołowrotków. Nie oczekuj zbyt wiele od tego sprzętu. (2015/08/25 21:39)

tomazs


Rozumiem ,że za tą cenę nie kupię nie wiadomo czego ,chodziło mi bardziej o to czy kołowrotek bez płytkiej i szerokiej szpuli (mikado polecone z watku ,który podeslaleś) nada się do odległościówki . (2015/08/26 17:43)

tomazs


Rozumiem ,że za tą cenę nie kupię nie wiadomo czego ,chodziło mi bardziej o to czy kołowrotek bez płytkiej i szerokiej szpuli (mikado polecone z watku ,który podeslaleś) nada się do odległościówki . (2015/08/26 17:44)