Zaloguj się do konta

Zestaw na szczupaka - co o tym myślicie?

utworzono: 2011/03/25 04:21
FishingPL

Opis Kij  st Croix okolo 2,90 m  ciezar wyrzutowy do okolo 28 gr ,  Kolowrotek  Shimano Stradic 3000 Cl4 ?? , ewentualnie moge stradica zamienic na Shimano stella 4 000  ?? [2011-03-25 04:21]

kaban

Sprzęcik sporo wart,a na szczupaka moim skromnym zdaniem będzie super.
[2011-03-25 11:45]

marek-debicki

To wszystko mało.  Samem kołowrotkiem i nawet najlepszą wędką szczupaka nie złapiesz. Myśląc o zestawie dochodzi jeszcze żyłka, spławik, ciężarek i wiele innych elementów. To wszystko razem wzięte stanowi ZESTAW, czyli zbiór elementów ściśle ze sobą powiązanych, współgrających itd., itp. Jednym słowem do zestawu powinniśmy podchodzić odrobinkę inaczej. [2011-03-25 11:59]

troc

Zaczął bym od początku- łowisko, umiejętności, doświadczenie- sprzęt to sprawa trzecioplanowa. W zeszłym roku mój ojciec (79 lat) złowił sandacza prawie 7 kg. na półwiecznego bambusa, kołowrotek kormoran, żyłka 0,35, spławik oczywiście topolowy, bez przyponu. Pozdrawiam.
[2011-03-25 21:18]

kazik-kz2

Gdzie można zamienić stardicka na stellę?

Też z chęcią zamienię:)

A tak na poważnie to kijek i kręcioł pierwsza klasa. Myślę że nawet dość wymagający spiningista byłby z niego zadowolony. Nie ma chyba potrzeby zamieniać tego stradicka na stellę, w końcu stella to wydatek pewnie około 2 tyś.

Stradic spokojnie wystarczy, a za tą różnice kup dobrą plecionę, pudło przynet spiningowych i nad wodę :)

 

[2011-03-25 21:26]

gaudi xxxx

Cześć ,jeśli chodzi Ci o kij St Croix Avid-to gratuluje,dobry jest też na bolenie,co do Shimano stradica to bym się mocno i głęboko zastanowil-po prostu sam mialem Stradica (stary model!!10...używałem go na bolenie-nowy stradic jest do d...py!!!Lepiej kup sobie cos z daiwy...poszukaj dokładnie na necie,i kupuj w ciemno Daiwę GS 8-kołowrotek rewelacja!!!
[2011-03-26 12:35]