Zestaw Mega Baits Carp i Penn Affinity-wycena

/ 5 odpowiedzi
WITAM  

Was serdecznie mam na imię Paweł kieruje do was pytanie bo mam okazję hmmm ? Kupić wędzisko  i kołowrotek za 550 pln wędzisko to coś takiego  mega baits selection carp 3.9m 3lbs a kołowrotek to penn affinity 8000.sprzęt mało śmigany co uważacie ? ? ? 

Pozdrawiam
spines21


Za ten zestaw cena jest całkiem okazyjna.
Jeżeli sprzęt jest w dobrym stanie to warto kupić. (2016/03/06 00:42)

JKarp


Bardzo tanio - jeśli pochodzi z legalnego źródła to nie ma co się zastanawiać. Sam kołowrotek nowy to koszt 600 zł.
JK (2016/03/06 08:44)

Paweł Rzeszotarski


Sprzet jest napewno z legalnego źródła kolega z pracy razem na zasiadki smigamy, on sam dużo czasu nie ma na ryby a kasę potrzebuje dlatego taka cene mi dal. Tylko pytanie 2 zestaw trza mieć a nowy będzie juz kosztował wiecej haha. Pytanko jeszcze do kolegów po fachu żeby nie zakładać nowego tematu opłaca się być na Rybomania w Sosnowcu ? W takiej imprezie jeszcze nie uczestniczyłem. (2016/03/06 08:51)

JKarp


Warto być i popatrzeć na nowości.
No niestety drugi zestaw to nie 550 zł :-(
JK (2016/03/06 09:22)

Paweł Rzeszotarski


No ok czyli uświadomiłem sobie żeby kupić od niego ten sprzęcik, chyba się wybiorę bo mam rabacik na monster baits i jestem ciekawy nowości od Nash i może jakiś zestaw od nich kupić strasznie mi się podobają te nowe wędziska Scoupe tylko pytanie czy warto . (2016/03/06 09:40)