Zaloguj się do konta

Zestaw końcowy do karpiowania

utworzono: 2014/02/25 08:40
demony153

Czy jest to zestawy do karpiowania?
Czy można takim zestawami łowić karpie?
Bardzo bym prosił o linki lub zdj do zestawu halikopterowaego lub jak możecie wyślijcie linki do waszych zestawów do karpiowania
[2014-02-25 08:40]

karacher

Witaj,
Tak jest to zestaw na karpie a co za tym idzie, można na to łowić karpie. Zestaw ten jest zestawem z przelotowym ciężarkiem i z przyponem typu d-rig, wnioskuje po kulce proteinowej praktycznie pokrywającej hak. Lecz czy przypon tak wykonany będzie skuteczny? Mogę powiedzieć tylko tyle, że obrazek jest mało dokładny. Natomiast jeśli chodzi o zestaw helikopterowy to używa się go najczęściej łowiąc na grząskim dnie łowiska np. muł, gdzie po zarzucie zestaw może nieco "wpaść" w dno. Zamysłem jest aby w dno zanurzył się tylko ciężarek.
Oto przykładowy obraz:


[2014-02-25 09:29]

JKarp

http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=892 JK [2014-02-25 09:43]

Czy jest to zestawy do karpiowania?
Czy można takim zestawami łowić karpie?
Bardzo bym prosił o linki lub zdj do zestawu halikopterowaego lub jak możecie wyślijcie linki do waszych zestawów do karpiowania




podobnego zestawu używam ,jednak zamiast rurki stosuje 1-1.5m odcinek fluocarbonuKulke zakładasz na włosa nie bezpośrednio na hak ,chyba że łowisz na kartofla lub miękkie ciasta. [2014-02-25 11:25]

Lujski

a czy mogłby mi ktos dac jakies linki do jak najmniejszych haczykow karpiowych - na takie sztuki okolo 1 - 1,5 kg. ?chcialbym kupic takie niwielkie haczyki ,ale u mnie w miescie sa same duze i musze w sieci nabyc, niestety numeracje sa tak różne ze sie z tym nie łapie, moze ktos ma takie maluchy i moze polecic

pozdrawiam
[2014-03-26 18:48]

Wielokrotnie brały mi małe karpiki i bez problemu zasysały i zahaczały się na hak nr. 2 bądź nr.4 najmniejszych jakich używam to 6 do malutkich pływaczków.  [2014-03-26 20:31]