Zaloguj się do konta

Zestaw karpiowy z allegro-opinie,ocena

utworzono: 2016/06/11 20:37
Steaveo

Witam,
czy moglibyście słówko komentarza na temat tego zestawu na allegro
http://allegro.pl/zestaw-karpiowy-xxl-2xwedka-2xkol-rod-pod-z7-i5983415683.html
Chodzi mi o stosunek jakość cena, zestaw ma być używany na wisełce na średnie karpie i ewentualnie sumy też nie bydlaki. Nie mam w zwyczaju ogólnie kupowania zestawów ale widze że tutaj skusiło sie 21 osób, może warto? Pozdrawiam. [2016-06-11 20:37]

notaki

Kolego... zastanow się .
Jesli za 300 zł masz mieć dwie wedki z kolowrotkami i zylka plus jakis rod pod z sygnalizatorami..  to ile wart jest pojedynczy element ?
Powiedzmy, ze ten badziewny ( sorry .. ale taka jest prawda ) rod pod plus sygnalizatory jest wart 80 zl to dwie wędki Z KOLOWROTKAMI sa warte 220 zl wiec jedna wedka z kołowrotkiem warta jest 110 zł
Uważasz, ze za tą cenę otrzymasz coś, co jest cokolwiek warte ?

Kolego.. to wyrzucone w błoto 300 zł. ( a to nie małe  pieniądze ).
Nie uwazam , ze trzeba wydwac majatku na sprzet, ale coś , co ma do czegokolwiek się nadawać jednak nie może byc praktycznie za darmo.
Za 300 zł masz szanse na kupienie być może zestawu jedna wędka plus jeden kołowrotek., tak byś za rok nie  wydawał kolejnych 300 zł.
Inaczej bedziesz miał mase dziadostwa, które za rok wywalisz [2016-06-11 22:51]

Steaveo

Troche spodziewałem sie takiej odpowiedzi, biorąc pod uwagę że sam mam zestaw spiningowy czy feeder tak jak mówisz wędka i kręcioł okolo 400 zł za jeden komplet to cena wydawała sie dziwnie mała za tak duży zestaw. Ale stwierdziłem że zapytam bo zdziwił mnie fakt że kupiło to aż 21 osób...  Jednak nie ma co sie łasić na takie okazje :)

W takim razie może polecisz lub inny kolega forumowy wędkę z kołowrotkiem która obsłuży te dwa gatunki wyżej wymienione średnich rozmiarów w cenie powiedzmy 250-300 za komplet? [2016-06-12 00:41]

Wędki w tym zestawie nie są złe, kołowrotki trochę słabe. [2016-06-12 18:42]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia