Zaloguj się do konta

Zestaw karpiowy do 350 złotych

utworzono: 2013/01/23 17:55
arturgorak

Chciałbym kupić zestaw na dużego karpia do 350 złotych. Myślę nad takimi zestawami

Trabucco Cyclone x3 + Konger Team Pro Caro feeder long cast

Dragon Thytan Carp + konger pro carp feeder long cast
Konger Impact Carp + jaxon red carp [2013-01-23 17:55]

arti1151

Witaj od pewnego czasu też ciągnie mnie do karpiowania jednakże dopiero na wiosnę zaopatrzę się w sprzęt =) Pochodziłem troszkę po sklepach i na trafiłem na Trabucco Cyclone wędka jest fajna ale za miękka jeżeli będziesz łapał karpie po 3-5kg to myślę, że się sprawdzi akcja jest typowo paraboliczna i z dużą sztuką mogą być nie lada problemy. Ogólnie wędka jest bardzo finezyjna z jednej strony nie jest to wada a z drugiej ucierpi wygoda holu. Co do kołowrotków to oglądałem parę modeli Kongera i Jaxona w cenach ok 100zł, ciekawie sprawowały się kołowrotki Jaxon Top Carp Frxl i Konger Imperial Pro Carp, ale szczerze powiem, że jakość nie robi wrażenia lepiej dołożyć trochę kasy na sprawdzoną Okume BaitFeeder albo Dragona Maxime(ten kręcioł zamierzam kupić do feederka świetnie leży w ręce i jakość 1-sza klasa). Sam zastanawiałem się nad podobnym zestawem do 300 zł ale po czytaniu różnych opinii i rozmowie ze sprzedawcami wydaje mi się, że lepiej pozbierać troszkę więcej =)  [2013-01-23 18:10]

Daiwa Black Widow 3.5lbs + Okuma Tactic Baitfeeder [2013-01-23 19:53]

arturgorak

Czytałem o tej wędce jest ok.Tylko, że nie ma w polsce serwisu daiwy i cormorana i gdyby sie popsula to zanim wyslali by j a za granice to uplynelo by duzo czasu [2013-01-23 20:03]

Czytałem o tej wędce jest ok.Tylko, że nie ma w polsce serwisu daiwy i cormorana i gdyby sie popsula to zanim wyslali by j a za granice to uplynelo by duzo czasu


Powiem ci, że jest to mało prawdopodobne żeby się popsuła:)) mogę ci jeszcze polecić fajną karpiówkę jaką mianowicie jest Robinson Tritium Carp 3lbs. Spójrz sobie na nią:) też jest naprawdę godna polecenia. [2013-01-23 20:18]

xemit

Czytałem o tej wędce jest ok.Tylko, że nie ma w polsce serwisu daiwy i cormorana i gdyby sie popsula to zanim wyslali by j a za granice to uplynelo by duzo czasu


Powiem ci, że jest to mało prawdopodobne żeby się popsuła:)) mogę ci jeszcze polecić fajną karpiówkę jaką mianowicie jest Robinson Tritium Carp 3lbs. Spójrz sobie na nią:) też jest naprawdę godna polecenia.
" Mam kilku kolegów, że ryby te alivios, Miałem też przyjemność grać rybę na nich!  Świetne wędki!  Nie ma kłopotów zgłoszone i wszyscy właściciele bardziej niż zadowolony z nich!  Daiwas, niestety nie ufam w ogóle.  Ja testowałem kilka i złamał jeden na gipsie z 3 uncji ołowiu.  Mój kolega, który testował jego również złamał jeden ten sam dzień. Następnie inny kolega miał jedną przerwę podczas gdy w Torba.  Alivios sprawdziły się w kółko!"

' Jeden z moich BW również złamał, Martinus kto jest SL też miał jedną przerwę na niego."
"ak, to wszystko (większość) zgadza się, że miał swoje blackwiddow v1 problemy  , ale teraz jest tam v2 (pic i pisał).  pytanie niż powinno być, czy ktoś miał zły bieg na v2 mc?  więc temat powinien być mc v2 lub alivios  (im bardziej niż zadowolony z kopalni)"


 Jednak jest to prawdopodobne. Oto tylko dwie z kilku opinii  w  portalu SEALINE. Niestety tłumaczenie translatora kiepskie , ale myślę że zrozumiale. Co do wiarygodności, to myślę że w RPA skąd posty pochodzą jest na czym te wędziska testować i można w to wierzyć.

[2013-01-23 20:40]