Zaloguj się do konta

Zestaw karpiowy ... Mistrall + ...

utworzono: 2012/01/07 08:51
wojtaszek89

Witam , kupilem sobie na poczatku stycznia zestaw pod karpia 
Kij - Mistrall Aqua Carp 3,90 3 LBS
Kołowrotek - Mistrall Master Carp 5000 
Chcialbym zapytac czy mi sie on sprawdzi ? 
Na oku mam tez drugi zestaw do kupna a mianowicie 
kij - Daiwa Black Widow
kołowrotek - okuma travertine trb fd 45 
zaczynam polowy na karpia i chcialbym sie Was wszystkich zapytac czy te zestawy mi sie sprawdza :) oczywiscie rybka tak 5 - 10 kg ... [2012-01-07 08:51]

withanight88

Witam , kupilem sobie na poczatku stycznia zestaw pod karpia 
Kij - Mistrall Aqua Carp 3,90 3 LBS
Kołowrotek - Mistrall Master Carp 5000 
Chcialbym zapytac czy mi sie on sprawdzi ? 
Na oku mam tez drugi zestaw do kupna a mianowicie 
kij - Daiwa Black Widow
kołowrotek - okuma travertine trb fd 45 
zaczynam polowy na karpia i chcialbym sie Was wszystkich zapytac czy te zestawy mi sie sprawdza :) oczywiscie rybka tak 5 - 10 kg ...



A skąd ludzie mają wiedzieć czy zestawy Ci się sprawdzą ??!! [2012-01-07 09:16]

miszczunio

Wedka i kolowrotek to nie zestaw tylko czesc zestawu majaca chyba najmniejszy wplyw na wyniki wedkowania. Jezeli kij i mlynek nie sa uszkodzone to musza dac rade bo to sprzet pod karpia.
[2012-01-07 09:45]

kapitankloss

ja złapałem karpia 8 kg na wędke z kołowrotkiem z bazarku za 45 zł

 

[2012-01-07 09:51]

wojtaszek89

Chodzi mi o to ze moze ktos ma podobny zestaw z tych czesci i czy np nie jest powiedzmy  sklonny do awarii ? bo przykladoowo zastanawialem sie nad mlynkami z kongera ale z tego co czytalem tu pare tematow to czesto ludzie pisza ze sa wadliwe ...  [2012-01-07 10:28]

wojtaszek89 co do wędki to karpiówki mistralnie miałem,nic nie wiem na jej temat. polecam daiwę black widow  ,mam ten kij bardzo przyjemnie sie nim łowi , jest to parabolik (wybacza błędy) lekki na cienkim blanku.Co do wytrzymałości to i 20 kg karpia spokojnie wytrzyma.
Co do kręciołka mistrala też nie miałem to sie nie wypowiem .mam okumę travertine 55,nie mam co do niego zastrzeżeń wiadomo nie jest to "mistrzostwo świata" ale jak za tą cene da rade. [2012-01-07 11:14]

jarek12341

Witam

Jeżeli chodzi o mistrala to powiem, że wędkę masz bardzo dobrą, sam posiadam droższe modele czyli Mistral Amundson carp 3,90 3lbs, miałem możliwość sprawdzenia Aqua grande 3,25lbs, jedne z lepszych wędek i nie tanie wcale bo pierwsza 330,00 a druga około 280,00, kolega ze względu na przeznaczone fundusze zakupił taką jak twoja, jak dla mnie i dla niego też to super wędka w dobrej cenie tylko troszkę cięższa od pozostałych wymienionych wyżej, myślę że to nie problem bo tego typu wędki i tak leżą na stojakach. Moja waży 240g i przechodziła już takie testy, że nie powinna wytrzymać a mam ją już 2 sezon. Dobry wybór dla laików którzy jadą tylko firmówkami Dragona i innymi bo tak radzą koledzy :), Dragony też posiadam i tą jeszcze maximy feedery 4,20, są ok ale tylko te stare wersje, nowej już nie nie chciałbym typu Tytan. Mistralla testowałem również na plecionkach, przelotki maja typu SIC ale to jest SIC, przynajmniej w moim modelu i modelu Aqua grande, co do Twojej więcej napiszę jak sam ocenie wędkę kolegi na wspólnym wędkowaniu. Startuj na rybki i machaj kijem, na pewno będziesz zadowolony.

PZDR
[2013-04-02 22:20]