Zaloguj się do konta

Zestaw karpiowy czy spining?

utworzono: 2011/12/16 15:16
norka

Witam mam pewien dylemat.Nie wiem czy kupić zestaw karpiowy np.http://allegro.pl/zestaw-karpiowy-lux-2xwedka-2xkol-rod-pod-i1974500894.html czy jakiś fajny spining+kołowrotek i trochę sprzętu do spiningu za kwotę około 400zł.Na karpie będę jeździł ale trochę rzadziej niż chodzę ze spiningiem.(spining na okonia) [2011-12-16 15:16]

FLO92

kurde ale pytanie :) kup sobie sprzet na takie ryby ktore lowisz chetniej i co cie wciaga
[2011-12-16 15:24]

Franek1987

Witam mam pewien dylemat.Nie wiem czy kupić zestaw karpiowy np.http://allegro.pl/zestaw-karpiowy-lux-2xwedka-2xkol-rod-pod-i1974500894.html czy jakiś fajny spining+kołowrotek i trochę sprzętu do spiningu za kwotę około 400zł.Na karpie będę jeździł ale trochę rzadziej niż chodzę ze spiningiem.(spining na okonia)

Dziwne pytanie , ktoś ma ci doradzać jak masz łowić przecież to Ty będziesz wędkował i chyba wiesz najlepiej jak , kiedy , gdzie i co. Zastanów się i sam podejmij decyzje .

[2011-12-16 15:27]

norka

No tak ale lubię łowić białą rybe i drapieżniki i w tym jest problem że nie wiem co wybrać. [2011-12-16 15:35]

Franek1987

To w takim wypadku narzucę Ci swoje zdanie, ja bym kupił zestaw karpiowy , i między czasie odłożył na spinning Pozdrawiam

:)

[2011-12-16 15:45]

norka

To też jest jakieś wyjście :P [2011-12-16 16:29]

kamael

A ja bym doradził cierpliwość :) Zacząłem kompletować sprzęt karpiowy i wiem jedno: sporo kosztuje i jeśli cie wciągnie bardziej karpiowanie to licz się z wieloma wydatkami znacznie ponad 400 zł.  Na pewno nie warto kupować sprzętu z najniższej półki - po prostu się nie opłaca (no wiadomo czasem są rzadkie wyjątki) - ja bym na twoim miejscu odłożył na coś lepszego co starczy na dłuższy czas lub faktycznie pomyślał nad spiningiem - ale to już co wolisz :)
[2011-12-16 16:48]

rryybbaa

osobiście wybrałbym spining
[2011-12-16 17:09]

piotrcarp

Na sprzet karpiowy to masz troche za malo kasy chyba ze chcesz kupic jeden kij wiec sie zastanow albo dozbieraj kasy i kup zestaw karpiowy dwa kije i dwa kolowrotki sredniej klasy to okolo2000zl albo kup spining wybor nalezy do ciebie. Ja wole karpiowanie i kilku dniowe wypady ale jak czasu brakuje to i ze spiningiem lubie polazic.
[2011-12-16 18:36]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia