Zestaw Jaxon czy Konger na karpia

/ 11 odpowiedzi
http://allegro.pl/zestaw-karpiowy-xxl-2xwedka-2xkol-rod-pod-i4258859927.htmlCo sądzicie to tym zestawie bo się zastanawiam nad jego kupnem. Jestem początkującym wędkarzem. 
darek-salamon


Co to jest za firma? Czy typowy kot w worku brak jakiegokolwiek opisu. (2014/05/31 15:35)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

darek-salamon


Tylko nie wiadomo czy te sygnalizatory sa w zestawie? Pewnie nie. Bo oni sprytnie pisza + Rod to pręt po angielsku chodzi o stojak ,ale juz po polsku piszą kol plus wędka i o  tych sygnalizatorach nic nie ma.Moim zdaniem kicha jakaś zmontowali zestaw by coś upchnać.Prawdziwy kotek w worku. (2014/05/31 15:47)

darek-salamon


Masz namiar na Jaxona.Sprzet Jaxon i akcesoria  www.jaxon.pl  i namiar na sklep internetowy Jaxona    www.sklep.insel.pl  przejzyj zestawy z dokladnym opisem . (2014/05/31 16:08)

Jakub Woś


Tylko nie wiadomo czy te sygnalizatory sa w zestawie? Pewnie nie. Bo oni sprytnie pisza + Rod to pręt po angielsku chodzi o stojak ,ale juz po polsku piszą kol plus wędka i o  tych sygnalizatorach nic nie ma.Moim zdaniem kicha jakaś zmontowali zestaw by coś upchnać.Prawdziwy kotek w worku.Czytałeś chociaż to co jest w tym ogłoszeniu czy tylko na tytuł spojrzałeś i już sobie zdanie wyrobiłeś? (2014/05/31 16:21)

darek-salamon


Dokopałem sie do tego zestawu to przez linki pisane odrecznie,wkradaja sie bledy .Mozesz kupić ten zestaw na dwa trzy lata  intensywnego wedkowania starczy .Jako początkujacy wedkarz to sprzęt full.Jaxon sie postarał .Uff. (2014/05/31 16:31)

darek-salamon


Poprostu mi jakas dziwna stronka weszla i nie wyswietlila dokladnie wszystkiego.Nie byl to link online.Wiec z kąt  ta flustracja?Może wiecej szacunku dla kogoś co poswieca czas innym.Moderatorze. (2014/05/31 16:35)

waski310


mam taki zestaw. Wędki i kręciołki spoko. stojak marnej jakości (u mnie leży gdzieś w piwnicy). Sygnalizatory fatalne blokują się i cały czas piszczą bez ruchu żyłki. Wędki może trochę sztywne ale jest ok. Wolny bieg w kołowrotkach daje rade. Swingery dobre na wiatr. Ogólnie polecam (2014/05/31 16:44)

Jakub Woś


Poprostu mi jakas dziwna stronka weszla i nie wyswietlila dokladnie wszystkiego.Nie byl to link online.Wiec z kąt  ta flustracja?Może wiecej szacunku dla kogoś co poswieca czas innym.Moderatorze.


Każdego na tym portalu darzę takim samym szacunkiem. Tak samo szanuję autora wątku, Ciebie jak i sprzedawcę wyżej omawianego zestawu.  Uważam, że nazywając zestaw " kichą" lub "kotem w worku" tylko dlatego, że masz problemy z wyszukiwarką są krzywdzące wobec sprzedawcy jak również wprowadzają w błąd użytkowników portalu. Stąd mój post w temacie.

PS:
Proszę pamiętać o możliwości edycji postu przez godzinę od jego dodania. Kolejne posty jednego użytkownika pisane jeden pod drugim w odstępie czasu krótszym niż jedna godzina będą usuwane.
(2014/05/31 17:13)

Przybyl052


mam jeszcze jedno pytanie ktory zestaw będzie lepszy ten z JAXON czy ten z KONGER?Tu jest link do KONGER  http://allegro.pl/zestaw-karpiowy-xxl-2xkolowrotek-2xwedka-rodpod-i4233218212.html link do JAXON w pierwszym moim poscie:D (2014/05/31 18:28)

darek-salamon


Bardzo przepraszam ,wystawca sprzetu to nowo otwarty sklep PH Pan Mikołajczak nie firma Jaxon .Szkoda tylko ze  w zestawie ,znajduje sie sprzet nie do konca firmy Jaxon.Tak się robi jak owy sprzet nie ma powodzenia w pojedynczych egzemplarzach.Potem sie okazuje ze polowa sprzetu dziala a polowa nie.Bynajmniej sam Jaxon tych zestawow nie skladał.Z tąd też bylo moje stwierdzenie ze kot w worku.Szkoda tylko ze imie mojej  ulubionej firmy Jaxon wykorzystuje sie do sprzedazy innych gadżetow dalece odbiegajacych jakoscia od sygnalizatorow orginalnych Jaxona.Trochę nie do końca dobry i uczciwy chwyt reklamowy. (2014/05/31 19:29)