Zaloguj się do konta

Zestaw Jaxon na grunt- opinie

utworzono: 2012/09/11 13:24
Yarmouth

Witam serdecznie. Zamierzam kupic zestaw na grunt, dodam ze lowie glownie na Wisle. Pewna osoba polecila mi Jaxon CANTARA Feeder 3.60m 120g oraz kolowrotek Jaxon AMADO AM 400 do tego zylka glowna 0.25 i przypon 0.22. Jako ze uwazam odpowiedni dobor sprzetu za rzecz trudna, prosze wszystkich o opinie lub moze wasze propozycje, dodam ze w\w wedka jest w cenie okolo 100 zl a kolowrotek 70-80 zl.
[2012-09-11 13:24]

Witam serdecznie. Zamierzam kupic zestaw na grunt, dodam ze lowie glownie na Wisle. Pewna osoba polecila mi Jaxon CANTARA Feeder 3.60m 120g oraz kolowrotek Jaxon AMADO AM 400 do tego zylka glowna 0.25 i przypon 0.22. Jako ze uwazam odpowiedni dobor sprzetu za rzecz trudna, prosze wszystkich o opinie lub moze wasze propozycje, dodam ze w\w wedka jest w cenie okolo 100 zl a kolowrotek 70-80 zl.

Witam kolego. Posiadam właśnie takiego samego feederka i jak za tą cenę jest rewelacyjny. Z czystym sumieniem polecam. Co do kołowrotka to nie używałem takiego, ale myślę że powinien pociągnąć ze 2-3 sezony. Dołóż jeszcze parę złotych i kup sobie lepiej Jaxona top carp frxl, naprawdę dobry kręciołek i ma dużo pozytywnych opinii. Pozdrawiam. [2012-09-11 13:49]

endriu1994

Co do wędki miałem w wersji teleskopowej i szczerze odradzam.
Kołowrotek to chyba jakaś nowość i raczej jeszcze słabo przetestowany wybierz raczej coś bardziej sprawdzonego na przykład tak jak radził kolega wcześniej :D
[2012-09-11 14:06]

dawidwol

Kołowrotek to chyba jakaś nowość i raczej jeszcze słabo przetestowany wybierz raczej coś bardziej sprawdzonego na przykład tak jak radził kolega wcześniej :D

Żadna nowość, kołowrotek już trochę sezonów jest na rynku :) Ja mam go już 3 sezon i śmiga, że aż miło :) [2012-09-11 16:50]

osmial

Ja kołowrotki Jaxona odradzam. Ojciec miał jeden - co prawda nie ten model - ale był na prawdę okazyjnie używany, a i tak padł dosyć szybko. Mam do tej firmy uraz jeśli chodzi o sprzęt tego typu. [2012-09-11 17:59]

adamek19969

Kołowrotek testowany w "ekstraamalnych warunkach, przeciążeniach" i spisuję sie dobrze:) [2012-09-11 19:13]

Morciaty

Mam taki feeder i szczerze polecam ;)
[2012-09-11 19:34]

siwy20mw

Kolego ja jestem bardzo zadowolony z takiego zestawu, posiadam ten kijek i kołowrotek tylko w wersji axl. Na szpuli mam plecionkę mikado trythlon mega line 0,25 a na przyponie plecionka 0,08
Testowany na Wiśle z miłym zaskoczeniem (nie sądziłem że kij w takiej cenie będzie tak miłym zaskoczeniem)W przyszłości dokupię drugi taki sam bo proporcja ceny do jakości jest bardzo dobra. Co do wyboru żyłka czy plecionka to już według własnego uznania. Wiadomo są przeciwnicy i zwolennicy plecionek. Plus plecionki to brak jakiegokolwiek rozciągliwości co przekłada sie na lepszą sygnalizację brań, a minus to szybsze wycieranie się przelotek.
[2012-09-12 21:21]