Zestaw feederowy -opinie

/ 4 odpowiedzi
Czy ten zestaw może być http://allegro.pl/zestaw-feeder-mikado-3-6-kol-karpiowy-xxl-dvd-i4288078253.html
czy ten http://allegro.pl/zestaw-2x-feeder-2x-kolowrotek-pokrowiec-akces-z5-i4327835333.html
Jak go oceniacie?
sebaworoch

W pierwszym zestawie wędka jeszcze obleci ale krencioł padaka.Drugi zestaw moim zdaniem nic nie wart. (2014/06/25 15:31)

pompips

W pierwszym zestawie wędka jeszcze obleci ale krencioł padaka.Drugi zestaw moim zdaniem nic nie wart.

Kręciołek padaka mówisz to z własnej opinii czy tylko dla tego że jest to firma york?
Używam dwóch takich feederów i przyznam że mogą być, przez przypadek posiadam dwa kołowrotki york tontor 4004 już trzeci sezon i tu cud działają oba no chyba nie możliwe ale działają i mają się bardzo dobrze. Owszem jak każdy sprzęt mają swoje grzeszki największym jest to że czasami żyłka nie trafia na rolkę  kabłąka a poza tym ok wolny bieg śmiga hamulec działa poprawnie nawija równo żyłkę i tu jest taka magiczna podkładka pod szpulą czasami trzeb ją założyć a czasami nie zależy chyba od kołowrotka bo w jednym mam a w drugim musiałem wyciągnąć.
O kijkach i kołowrotkach możesz poczytać klikając na obrazek poniżej.
rybymojezycie.com.pl (2014/06/25 20:39)

sebaworoch

W pierwszym zestawie wędka jeszcze obleci ale krencioł padaka.Drugi zestaw moim zdaniem nic nie wart.

Kręciołek padaka mówisz to z własnej opinii czy tylko dla tego że jest to firma york?
Używam dwóch takich feederów i przyznam że mogą być, przez przypadek posiadam dwa kołowrotki york tontor 4004 już trzeci sezon i tu cud działają oba no chyba nie możliwe ale działają i mają się bardzo dobrze. Owszem jak każdy sprzęt mają swoje grzeszki największym jest to że czasami żyłka nie trafia na rolkę  kabłąka a poza tym ok wolny bieg śmiga hamulec działa poprawnie nawija równo żyłkę i tu jest taka magiczna podkładka pod szpulą czasami trzeb ją założyć a czasami nie zależy chyba od kołowrotka bo w jednym mam a w drugim musiałem wyciągnąć.
O kijkach i kołowrotkach możesz poczytać klikając na obrazek poniżej.
rybymojezycie.com.pl

Przy pierwszym porządnym odjeździe posypały się bebechy, nawinięta była plecionka. Więc nie polecam, gdzieś mam jeszcze to co z niego zostało, jak znajdę zrobię foto. (2014/06/26 10:57)

wojtek8583

kijek nawet całkiem niezły (Mikado Trython) zakupiłem go 3 tygodnie temu delikatny i czuły chociaż wykonanie troszke kiepskie a w szczegulności korek ale za tą kase to nie spodziewajmy sie cudów co do kręcioła to nie wypowiem się bo go nie mam  (2014/06/30 14:51)