Zestaw Feeder na początek łowienia

/ 2 odpowiedzi
Witam
chciałbym poradzic sie o opinie na forum :) a wiec chciałbym zaczac wedkowanie gruntowe, jakies karpiki łowic i inne z gruntu :) pytałem znajomych co wedkuja i polecili mi na poczatek swojej karierfy abym zakupił jakiegos feederka i tu zglaszam sie do Was o pomoc i porade, nie chce wydawac kroci na poczatek na sprzet myslalem nad cena wedziska do 150zł i kołowrotka z wolnym biegiem do tej samej ceny, bede jezdził tylko na komercyjne łowiska poniewaz nie posiadam jeszcze karty PZW i rodzi sie pytanie jakie polecacie wedziska?
sam znalazlem cos takiego
- WĘDKA ROBINSON STINGER FEEDER 3,60m 50-110g
- Mikado Golden Lion Feeder 3,60 / ≤100g
polecono mi tez taką wedke DAM WHISLER FEEDER 360m/150g

nad kołowrotkiem myslalem takim KOŁOWROTEK JAXON MAGNET CARP FRXL 600 badz Kołowrotek Karpiowy Jaxon Red Carp FRXL 500. z gory dziekuje za pomoc :)
Jakub Woś


Robinson Stinger Feeder będzie bardzo dobrym wyborem. Lekkie i wytrzymałe kije. Bedą sygnalizować delikatne brania a wyrzymaja hol większej sztuki. Kołowrotek polecam Robinson Acustik Feeder FD z wbudowanym sygnalizatorem brań. Pod nazwą link do bloga gdzie dokładniej go opisałem. (2018/04/20 18:04)

fanek15


ja Ci powiem szczerze ostatnio kupilem jaxon arcadia nie jezdze czesto na ryby ale jestem zadowolony (2018/04/23 20:36)