Zaloguj się do konta

Zestaw do łowienia na grunt do 400zł

utworzono: 2018/10/07 12:06
kondor-k1

Witam wszystkich, wędkarstwem zaraziłem się niedawno i postanowiłem dokupić trochę sprzętu bo ten, który mam jest już leciwy, a łowię coraz większe sztuki i spędzam coraz więcej czasu nad wodą. Jako, że jestem na poziomie początkujący - średnio zaawansowany w łowieniu gruntowym proszę o pomoc w doborze sprzętu. Łowię głównie metodą chod rig z woreczkiem pva oraz na method feeder. Łowić będę na wodach komercyjnych stojących w odległości max 100m od brzegu, wielkość ryb do 20kg.
Na wędkę z kołowrotkiem chciał bym wydać do 400zł. Na stronie sklepu carplive.pl są teraz fajne wyprzedaże i znalazłem takie kołowrotki:
- FOX EOS 7000
- Anacoonda Antigua BR-8000
-Okuma Longbow XT LBXT 665
Wędka musi być 3 składowa ze względów transportowych i myślałem nad Daiwa Black Widow 3,6m 3lbs

Pomóżcie w wyborze bo oglądam i czytam od dwóch dni i czym więcej patrzę tym ciężej wybrać.
[2018-10-07 12:06]

Daiwa W to dobry wybór kołowrotek Okuma może być. [2018-10-07 13:25]

kondor-k1

A kołowrotek Daiwa Black Widow BR 5000A? Bo teraz się pojawił taki.

Ogólnie to jeszcze mam takie pytanie czym się sugerować przy doborze rozmiaru szpuli? [2018-10-07 13:42]

hakon

rozmiar szpuli czyli jej pojemnosc czyli ile i jakiej grubosci potrzebujesz linki [2018-10-10 14:16]

Adi777

Kolega łowi na Dragon Maxima kołowrotek i Daiwa Blac Widow wędkę. Rzucać na odległość 100m to już bardzo dużo. Jak wywozić to ten kołowrotek się na pewno sprawdzi. I można nim dużą rybę wyjąć. Okuma tactic czy Trawertine też dają radę, ale mają plastykową rączkę. [2018-10-10 18:35]

MarkowySklep

Jednym taki rodzaj materiału może przeszkadzać, natomiast moim zdaniem sprawdza się dobrze- mowa o ręczce Okuma czy wspomnianego Trawertine, ja mam pozytywne doświadczenia właśnie z Okuma więc polecam ich kołowrotek. [2018-10-11 18:39]

kondor-k1

Konrad [2018-10-12 08:01]

kondor-k1

Postawiłem na Daiwe i kupiłem kij i kołowrotek Black Widow. W niedzielę jadę sprawdzić nad wodą. A co do wielkości szpuli to po co komuś 0.5 km żyłki? Czy ta wielkość nie ma jeszcze jakiegoś innego znaczenia? [2018-10-12 08:06]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia