Zestaw do 800 zł do feedera

/ 1 odpowiedzi
Witam, 

Szykuję sie na nowy sezon do tej pory raczej wędkowałem kiedy tylko mogłem tata zaraził mnie tą pasją i teraz chce iść na swoje i nie wiem jaki sprzęt wybrać. 
Najczęsciej łowie na metode, pojawia sie też spining oraz potrzebuję dobrej karpioweczki na dobry początek to mi wystarczy. 
Chciałbym się zmieścić w 800 zł jednak mogę te cene  ciutke przekroczyć jak będzie taka potrzeba proszę o porady jaki sprzęt kupić. 

Mam też pytanie odnośnie wód na PZW konin /  sieradź bo oba mam opłacone  gdzie najlepiej na rybki się wybrać w br. 

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. 

Morciaty

800zl na początek to powiem Ci fajna kwota. Nie najlepiej dla Ciebie będzie pójść do jakiegoś sklepu wędkarskiego w okolicy i samemu obadać jaki sa kije, jakie kołowrotki? Może na początek wybierz mocniejszy feeder o ciężarze wyrzutowym ok 150 gramów to wtedy można i próbować z powodzeniem przygody z karpiowaniem. Ja mam np. Konger Medalist Feeder 150/390 i do tego kołowrotek Dragon Maxima o wielkości 4000 i śmiało można moim zdaniem takim zestawem zasiadać się na krapie. Oczywiście nie mówie o okazach ale do 15 kg to rybki spokojnie bez problemu wyholujesz. O spinningu sie nie wypowiem bo spinning to u mnie metoda okazyjna. Taki zestaw kosztowal mnie chyba 420zl. Musialbym spojrzeć na paragony żeby być pewnym na 100%.
  (2017/04/04 09:53)