Zaloguj się do konta

Zestaw blach z tablicy

utworzono: 2014/01/18 10:46

Witam, pisze do państwa z pytaniem co sądzicie o zestawie z tablicy :
tablica.pl/oferta/blystki-obrotowe-13szt-mepss-i-inne-okon-jaz-klen-szczupak-CID767-ID4H1qb.html
czy jest to dobra okazja? zauważyłem tam cztery obrotówki mepss a reszta to inne firmy
Piszcie wasze spostrzeżenia co do tego zestawu

[2014-01-18 10:46]

Romuald55

Ja w listopadzie ub roku będąc w Wałbrzychu kupiłem Meppsy w cenie 6-9 zł zależy od wielkości.Na Meppsy łowiłem już na początku lat siedemdziesiątych ub wieku i są one w moich zasobach ciągle.Nie uzywam innych obrotówek,dlatego stwierdzam,że te z Wałbrzycha to nie są podróbki.Sam oceń czy warto kupić ten zestaw.
[2014-01-18 11:00]

mulak1

Te cztery obrotówki też nie wyglądają na Meppsy są tylko podobne, pełno teraz podrób .Kolego daj sobie spokój z nimi .......mulak1

[2014-01-18 13:42]

no właśnie właściciel tych blach wysłał mi zdjęcie na e-meila i widać tam dokładnie że są tam mepssy i to nie żadne podróbki ale chyba i tak dam sobie spokój z tym zestawem bo szkoda mi troszkę kasy
[2014-01-18 14:05]

Mogą to być całkiem niezłe blaszki, które kręcą się nawet z prądem ;) ale nie muszą, ryzyko należy do Ciebie, ja bym to olał. Za 50 pln z hakiem kupisz 5 oryginałów meppsów i przynajmniej bedziesz wiedział, że Cię nie zawiodą. Pozdrawiam.
[2014-01-18 14:12]

MienioFishHunter

A ja bym negocjował z kolesiem bo i tak 13 szt za 50 zł to chyba nieźle. Oczywiście jak masz mało, jak masz już pokaźną kolekcję swoich to faktycznie po co Ci? [2014-01-18 14:24]

no właśnie właściciel tych blach wysłał mi zdjęcie na e-meila i widać tam dokładnie że są tam mepssy i to nie żadne podróbki ale chyba i tak dam sobie spokój z tym zestawem bo szkoda mi troszkę kasy

Na przynęty nigdy nie szkoda kasy, to są najlepsze zakupy pod słońcem i jedyne ;) Ale lepiej mieć mniej przynęt działających poprawnie a nie jakaś lipa. Strzemiączka mogą być delikatnie pogięte(na zaczepach, bo przynęty używane) tego nie zobaczysz na zdjęciu, ale jak pisałem wcześniej to może(ale nie musi) być strzał w dziesiątkę za taką cene.
[2014-01-18 14:39]

No właśnie ja mam już pokaźną kolekcje przynęt bo od kilku lat zawsze coś się dokupuje co wyjazd i kilka skrzynek tego już się nazbierało, a to tak z nudów przeglądałem tablice i natrafiłem na to ogłoszenie i myśle że to może być nawet fajna oferta ponieważ gościu który to sprzedaje wysłał mi kilka innych zdjęć tych blaszek i są w dobrym stanie jak na moje oko ( nie ma na nich rys ani żadnych wgnieceń.
[2014-01-18 15:08]