Zaloguj się do konta

Żegnajcie i do zobaczenia- Jędrula

utworzono: 2012/12/20 11:30
Jędrula

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula

[2012-12-20 11:30]

berthold

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula






no sory ale ciebie już kompletnie odbiło ???????? poddajesz się tej durnej modzie amerykańskiej
[2012-12-20 11:39]

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula





Panie @Jędrula niech się Pan nie wygłupia:)
[2012-12-20 11:55]

Wachta

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo .


Do tego momentu wydawało mi się, że Ci się wyrok uprawomocnił i idziesz poleżeć na kilka ładnych lat :). Pozdrawiam.

[2012-12-20 11:55]

JOPEK1971

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula


Ha ha ha.Widzę że kolega ma poczucie humoru.Proponuję 3\4 Finlandii i dasz radę.Ja już zacząłem odliczac.;-)))



[2012-12-20 11:56]

Madame Pompadour

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula


Pan już 3 dzień z rzędu wciąga to paskudztwo....
[2012-12-20 11:58]

Chciałbym się serdecznie ze wszystkimi pożegnać . Będę miło wspominał moją działalność na tym portalu , będzie mi brakowało Was wszystkich a szczególnie najbliższych , wirtualnych kolegów jaki i tych realnych , poznanych już na żywo . Bardzo chciałbym wszystkim złożyć życzenia świąteczne oraz noworoczne , jednak jak wiadomo nikt z nas ich nie dożyje .


Składam więc najserdeczniejsze życzenia na zbliżający się koniec świata ! Życzę wszystkim , łagodnej i szybkiej śmierci oraz krótkiej drogi do krainy wiecznych łowów .

Ze łzami w oczach , pozdrawiam i żegnam się czule @Jędrula


No tak, już wkrótce koniec świata,  mógłbyś bardziej coś napisać w tym liście pożegnalnym :))))
[2012-12-20 11:59]

MASTINO

Cześć Jędrzej. Może Ci się sprawy wyklarują i wrócisz tu. Wesołych Świąt stary....... [2012-12-20 12:10]

Jędrula

Cześć Jędrzej. Może Ci się sprawy wyklarują i wrócisz tu. Wesołych Świąt stary.......







To już jutro niestety , żandych spraw już nie będzie ....

Takie małe pytanko mam - na którą Majowie kazali się jutro szykować ?

[2012-12-20 12:15]

MASTINO

Moja Maja mówi, że na 7.45. [2012-12-20 12:21]

Wonski79

A pszczółka Maja coś bzykała o godzinie 0.0. Której Maji słuchać w takim razie?
[2012-12-20 12:35]

Co za gość!!! Majowie odwołali koniec świata. Tzn. wcale go nawet nie zawołali:). o prostu ludziska czytali kalendarz majów na kamieniu a kamienia starczyło do 2012.12.21 reszta jest w drugim końcu jaskini na innym kamieniu.
[2012-12-20 12:39]

ryukon1975

Jędrek na pewno będę pierwszy po drugiej stronie,to już takie zboczenie że wszędzie muszę być pierwszy.
Daj mi na priv numer telefonu to po przybyciu tyrknę i powiem Ci czy w krainie wiecznych łowów biorą.Aaaaaaa ... i oczywiście na co to nim dołączysz do mnie kupisz na przykład kilka puszek kukurydzy w Biedronce,piwo wezmę ja będzie ono bowiem niezbędne do aklimatyzacji w nowym środowisku.:)
[2012-12-20 12:44]

zbynio5o

Nie martw sie Jondruś, dwa miasta na Śląsku ocaleją.

Toszek i Rybnik zapraszają :)

[2012-12-20 12:50]

Nie martw sie Jondruś, dwa miasta na Śląsku ocaleją.

Toszek i Rybnik zapraszają :)


O to muszę się przeprowadzić .............:))
[2012-12-20 12:58]

MASTINO

Jędrula! Ty już nie żyjesz! Ty już masz koniec świata! Co za typ! Ty teraz dopiero się żegnaj ze wszystkimi! No nie daruję, no! Ja już w dyni tysiące kombinacji na sekundę, a tu.........! Nie! Napisz jeszcze jednego takiego sms-a, to Ci wyrwe nerke przez nos! Ja przyspieszę ten wyjazd na Śląsk!

Czub!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

[2012-12-20 13:03]

skryty

a no rzeczywiście to już jutro:) ku...wa ostatni dzień, a ja zamiast kopać bunkier, wieczorami jakieś wobki strugam..., dzięki koledzy za przypomnienie...gdzie ta łopata...a jest ok...pozdrawiam:)
[2012-12-20 13:06]

Jędrula! Ty już nie żyjesz! Ty już masz koniec świata! Co za typ! Ty teraz dopiero się żegnaj ze wszystkimi! No nie daruję, no! Ja już w dyni tysiące kombinacji na sekundę, a tu.........! Nie! Napisz jeszcze jednego takiego sms-a, to Ci wyrwe nerke przez nos! Ja przyspieszę ten wyjazd na Śląsk!

Czub!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Hehehehehehehehehehe............ ale Cię dostał, normalnie sikam :))))))))))))))
[2012-12-20 13:08]

Jędrula

Jędrula! Ty już nie żyjesz! Ty już masz koniec świata! Co za typ! Ty teraz dopiero się żegnaj ze wszystkimi! No nie daruję, no! Ja już w dyni tysiące kombinacji na sekundę, a tu.........! Nie! Napisz jeszcze jednego takiego sms-a, to Ci wyrwe nerke przez nos! Ja przyspieszę ten wyjazd na Śląsk!

Czub!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Hehehehehehehehehehe............
ale Cię dostał, normalnie sikam :))))))))))))))





HEHEH 


[2012-12-20 13:13]

Zibi60

Ja tam wierzę Jędruli... wypadało by wybaczyć i przeprosić wszystkich, których w jakikolwiek sposób obraziłem czy sprawiłem im przykrość. Nie wypada skłócony odchodzić w zaświaty, więc
P  R  Z  E  P  R  A  S  Z  A  M   !
[2012-12-20 13:16]

Zander51

Jak trafisz na jakiś kawałek wody, to zajmij i dla mnie miejscówkę. Bo potem może być ciężko...
[2012-12-20 13:16]

Jędrula podrzuć mi te ziółka, może i ja jakiegoś esa/floresa napiszę :)))))
[2012-12-20 13:17]

Jędrula

   

No tak , róbcie sobie jaja ! TAAAAAK ! A ja już se arkę wystrugałem w garażu , brodę mam taka dolepiana i prześcieradło z dziurami na ręce . Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni ? Zobaczymy ???!!!

[2012-12-20 13:19]

No cóż ja też strugam sobie arkę -może przetrzyma, a jak nie to do zobaczenia po drugiej stronie mocy :) [2012-12-20 13:25]

   

No tak , róbcie sobie jaja ! TAAAAAK ! A ja już se arkę wystrugałem w garażu , brodę mam taka dolepiana i prześcieradło z dziurami na ręce . Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni ? Zobaczymy ???!!!


Jędrula przepraszam za wszystko , ale tak po znajomości czy znalazło by się jakieś miejsce na tej łajbie :))) może być nawet w kuchni :)) tu nie chodzi o żarcie, kilka konserw będę miał :))
[2012-12-20 13:26]

Skończcie to dyskusję bo koniec świata odwołany z powodu promocji na peugeoty ;)
[2012-12-20 13:57]