Zebrania sprawozdawcze kół PZW

/ 4 odpowiedzi
Zbliża się termin przeprowadzania zebrań w kołach. Statut nakazuje nam powiadomić członków o tym fakcie na 21 dni przed zebraniem. Ciekaw jestem jakich środków używacie.
Moje koło powstało przy Hucie, która wydaje tygodnik "Głos Hutnika" i właśnie na jego łamach zamieszczam info o terminie i miejscu zebrania. Poza tym prezes koła prowadzi sklep wędkarski i przychodzący do sklepu są informowani bezpośrednio. Frekwencja jednak nie odbiega jak myślę od średniej, na 1200 członków przybywa 50 - 60 wędkarzy.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

KYLON


Witam.
Osobiście umieszczam informacje na stronie koła w internecie,oraz wiszą ogloszenia w sklepach wędkarskich na terenie miasta Opoczna.Bardzo często przechadzam się pieszo po Opocznie i serdecznie zapraszam na zebranie osoby które spotkam,wręcz nalegam żeby na zebranie przyszli,jest to fakt,że niczego przed swoimi kolegami nie ukrywamy!!!,Jetem w stronie przedstawić całą dukumentację i wydatkowanie pieniędzy które dostajemy z okręgu. (2011/12/10 15:53)

slawomir66


W moim kole walne zebrania odbywają się przeważnie na przełomie stycznia i lutego. Informacje i zaproszenia pojawiają się na stronie koła oraz dzięki uprzejmości lokalnej prasy na łamach Tomaszowskiego Informatora Tygodniowego. Z racji tego, że większość członków mieszka na osiedlu Nowy Glinnik rozwieszamy również ogłoszenia na tablicy. Od kilku lat rozdajemy i wysyłamy imienne zaproszenia do swych członków. Nie chwaląc się dzięki takiemu rozreklamowaniu w zebraniach bierze udział 40% członków. Ktoś powie, że dużo ale jak wiecie kolo liczy 80 osób. (2011/12/10 16:09)

ryszardgol1


Ja przekazuję te informacje na stronie internetowej naszego Koła.
W zaprzyjaźnionych sklepach internetowych wywieszamy ogłoszenia. Wysyłamy informacje mailowe . Frekwencja zawsze jest mała mimo starań (2013/04/23 11:28)

Artur z Ketrzyna


Władze mego koła (do tej pory) przekazywały taką wiadomość w jednym sklepie wędkarskim i na tablicy ogłoszeń przy biurze koła. Ja dodatkowo umieszczam ogłoszenie na stronie koła na wedkuje.pl.
U nie w kole walne zebranie już było, i na 297 członków wstawiło się jedynie 23. Ale zebranie było dość żywiołowe i przyniosło kilka zmian...
(2013/12/20 22:11)