Zdjęcia....

/ 5 odpowiedzi
jeśli macie jakieś fajne zdjęcia z zawodów, a chcielibyście je zamieścić, to proszę przesyłać na: budowlani28@wp.pl (również jakieś opisy, eseje, elaboraty etc.) lub zakładać posty na forum
u?ytkownik3921


Witam! Ja z kolei ponawiam apel, aby wiadomości dotyczące danego koła pojawiające się na forum ogólnym opatrywać w stosowną informację. Głównie po to, żeby użytkownicy nie musieli za każdym razem sprawdzać w profilu autora, jakiego koła wątek dotyczy. Pozdrawiam! (2009/02/19 22:38)

swiezy


... a ja natomiast mam propozycje żeby przy pisani posta była opcja czy ma się pojawić na forum ogólnym czy tylko w kole to rozwiązało by wiele problemów ... (2009/02/19 23:14)

rysiek38


bardzo trafna uwaga (2009/02/19 23:25)

kocisko


Nie wiem jak Wam ale mi zdjęcia z rybami zrobione w domu jakoś nie pasują. Nie lepiej wygląda złowiony przez nas okaz na tle przyrody? Zdjęcie z kafelkami lub kuchnią w tle jakoś mi nie leży. Co do pisania postów to powinno funkcjonować coś takiego jak powiadamianie na maila. Co z tego że napiszę skoro nic nie powiadomi mnie o odpowiedzi i post/komentarz do danego artykułu zginie wśród innych. (2009/02/20 08:54)

Gaga


No tak, wiec troche lipa jest, ze posty zamieszczane sa na forum portalu a nie tylko dla koła... (2009/02/20 17:44)