Zdjęcia z łowiska

/ 127 odpowiedzi / 83 zdjęć
Przeglądając tyle wspaniałych zdjęć pomyślałem że warto poświęcić stronę dla piękna przyrody,jest ich wiele ptaszki,sarenki,kaczki......
JOPEK1971


Przeglądając tyle wspaniałych zdjęć pomyślałem że warto poświęcić stronę dla piękna przyrody,jest ich wiele ptaszki,sarenki,kaczki......

Bardzo fajnie że zwróciłeś na to uwagę,bo przecież wędkarstwo to nie tylko ryby.Od dziś aparat u mnie to podstawa.Szkoda że nie zrobiłem foty bobrowi który się posilał,ja również.Siedział na długośc kija,ha ha ha.Nie chciałem go spłoszyc bo by narobił rabanu,więc jadłem po cichu nie łowiąc.I w duchu błagałem by śierściuch z "kukurydzą" w gębie sobie poszedł,popłynął itd.

(2012/06/02 22:04)

arturartur


Jestem  ZA  .  Aparat  jest  zawsze  pod  ręką  i  zawsze  coś  ciekawego  się  znajdzie  do  uwiecznienia  .  (2012/06/03 09:51)

fizbin


Łowię na jednym śródleśnym jeziorku, pow 4,5h oddalonym od domu jakieś 5km i zawsze chodzę pieszo, najczęściej na przełaj. Piszę o tym ponieważ nie ma wyprawy żebym się nie natknął na jakiegoś zwierza ;) np łosie, bobry, zaskrońce(takie metrowe i na dodatek pływające ;)) i to wszystko zaledwie 2km od miasta Ełk ;)

Zdiątka mojego łowiska;P przepraszam za jakość ale robione tel. ale od dziś aparat będzie pod ręką ;) (2012/06/03 10:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fizbin


A to dzień ;) (2012/06/03 10:14)

fizbin


A to dzień (2012/06/03 10:14)

bronek3021


Są jeszcze 3 malutkie i jedno z rodziców. (2012/06/03 12:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

witiakwicol1


Aparat to mój niezbędnik od kilkunastu lat więc potwierdzę że zawsze coś ciekawego jest do uwiecznienia. (2012/06/03 21:04)

CZzesio


Witam :) A to są moi .... no właściwie gospodarze , bo to ja u mnich bywam gościem ;)) (2012/06/03 21:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


...i moi ulubieńcy :))                (sorki za jakość "telefoniczną")


"moje"kaczorki (2012/06/03 21:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


...i moi ulubieńcy :))                (sorki za jakość "telefoniczną")



Takich samych mam u siebie.:)
Jak poluje ze spinningiem na upatrzone ryby przy brzegu to pływają tam jak opętane i wymuszają na mnie "przerwę na przemyślenia".:) (2012/06/03 21:48)

Zander51


No Czester jak się nie dziwię że Ciebie i ptaki lubią... (2012/06/03 21:51)

CZzesio


No Czester jak się nie dziwię że Ciebie i ptaki lubią...



Witam :)) No chyba nie wszystkie ptaszyska lubią , bo te to raczej przeszkadzają i lekceważą całkowicie ;)  rzeczka  Pszczynka .


                          

łabądki
CZzesio


I królowa Wisła ...może jeszcze mizernie wygląda, ale to dopiero Oświęcim . (2012/06/03 23:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

igorski


Łowię na jednym śródleśnym jeziorku, pow 4,5h oddalonym od domu jakieś 5km i zawsze chodzę pieszo, najczęściej na przełaj. Piszę o tym ponieważ nie ma wyprawy żebym się nie natknął na jakiegoś zwierza ;) np łosie, bobry, zaskrońce(takie metrowe i na dodatek pływające ;)) i to wszystko zaledwie 2km od miasta Ełk ;)

Zdiątka mojego łowiska;P przepraszam za jakość ale robione tel. ale od dziś aparat będzie pod ręką ;)

Kolego a co to za jeziorko ?? (2012/06/04 13:17)

igorski


Selment wielki k.Ełku


Jak zwykle nie mogę dodać zdjęcia :(
(2012/06/04 13:26)

fizbin


Łowię na jednym śródleśnym jeziorku, pow 4,5h oddalonym od domu jakieś 5km i zawsze chodzę pieszo, najczęściej na przełaj. Piszę o tym ponieważ nie ma wyprawy żebym się nie natknął na jakiegoś zwierza ;) np łosie, bobry, zaskrońce(takie metrowe i na dodatek pływające ;)) i to wszystko zaledwie 2km od miasta Ełk ;)

Zdiątka mojego łowiska;P przepraszam za jakość ale robione tel. ale od dziś aparat będzie pod ręką ;)

Kolego a co to za jeziorko ??

Tatary duże lub Tatarskie ;) (2012/06/04 13:40)