Zaloguj się do konta

Zbyt długa rękojeść do wędki

utworzono: 2013/11/25 11:36

No to jak, koniec porad?

Dziś je wypróbowałem, i powiem oprócz tego że wędka ani razu nie zaczepiła, nawet nie zawadziła o jaką kolwiek część ubrania. To nic się w niej nie zmieniło.
Tak więc, zabieg przyniósł same pozytywy, bo dziś mogłem poprowadzić przynętę jak chciałem i nic mi nie przeszkodziło. Rewelacja.

Powiem że dalej jestem zainteresowany tą tubą rezonansową. Kto ma schemat lub zdjęcie?


W takim razie zadowolenia ze sprzętu.Co do tej tuby to musisz poszukać w googlach,myślę,że coś znajdziesz napewno.Jest też coś takiego jak ''tuba rezonansowa'',ale również są ''pierścienie rezonansowe''.Teraz musisz sobie odpowiedzieć sam na pytanie,która z obu opcji Cię interesuje?


[2013-11-28 18:36]

Artur z Ketrzyna

No to jak, koniec porad?

Dziś je wypróbowałem, i powiem oprócz tego że wędka ani razu nie zaczepiła, nawet nie zawadziła o jaką kolwiek część ubrania. To nic się w niej nie zmieniło.
Tak więc, zabieg przyniósł same pozytywy, bo dziś mogłem poprowadzić przynętę jak chciałem i nic mi nie przeszkodziło. Rewelacja.

Powiem że dalej jestem zainteresowany tą tubą rezonansową. Kto ma schemat lub zdjęcie?


W takim razie zadowolenia ze sprzętu.Co do tej tuby to musisz poszukać w googlach,myślę,że coś znajdziesz napewno.Jest też coś takiego jak ''tuba rezonansowa'',ale również są ''pierścienie rezonansowe''.Teraz musisz sobie odpowiedzieć sam na pytanie,która z obu opcji Cię interesuje?



Szukałem w goole, i umieściłem tu nawet shemat takiej rękojeści. Ale schematu szczegółów nie znalazłem. Mi chodzi o tą końcówkę, w miejscu korka. Ponoć ona wzmacnia rezonans. I o nią mi chodzi. Może być dobrą alternatywa, dla wyważenia...
[2013-11-28 18:51]

Ten schemat jest raczej ze strony producenta i nie wiem czy odzwierciedla rzeczywisty ,prawdziwy rezonans. [2013-11-28 19:13]

DelTor0

O takie cos Ci chodzi? Mam takie dwie sztuki, rezonansu to nie wzmacnia :) [2013-11-28 19:33]

DelTor0

U mnie to robi jako dowazenie dolnika, plus dekoracja ;)   [2013-11-28 19:37]

Przyznam,że całkiem fajnie te zatyczki wyglądają. [2013-11-28 19:40]

Iras1975

Ten schemat jest raczej ze strony producenta i nie wiem czy odzwierciedla rzeczywisty ,prawdziwy rezonans.


Przez przypadek "odkryłem" działanie rezonansu. Nie było z czego zrobić dolnika i z kawałka wędki karpiowej wyszła świetna tuba. Wali po łapkach aż mrowi, działa super bez pierścieni i nie myślę zamieniać tego kijka na żaden inny.

http://forum.wedkuje.pl/f,wedkarski-rodbuilding-czyli-zabijanie-nudy,591365,0.html

[2013-11-28 19:42]