Zbiorniki wodne w odl. 50 km od Białegostoku

/ 4 odpowiedzi
Dzien dobry wszystkim!
W najbliższy weekend zamierzam wybrać się na ryby w poszukiwaniu karpi, leszczy i innego białorybu, łowić będę metodą gruntową i ewentualnie spławikową. Jak dotąd miałem styczność z zalewem w Gródku, Wasilkowie, Supraślu i Czarnej Białostockiej, jednakże moje najlepsze wspomnienia wiążą się z zalewem w Gródku. Chciałbym nabrać doświadczenia na jakimś nowym (jak dla mnie) zbiorniku. 
Może Wy polecicie mi jakieś ciekawe łowisko w okolicy Białegostoku, w którym będę mógł natrafić na swoją wymarzoną rybę i przy tym zbytnio nie będę się "nudził? 
maroni26

Ciekawy zbiornik jest w Korycinie i Supraślu,warto spróbować (2016/04/02 18:40)

Daniello92

W Korycinie głównie jakiej ryby można się spodziewać? Co mógłbyś więcej powiedzieć mi o tym zalewie?  (2016/04/03 12:05)

maroni26

Jeżeli chodzi o białoryb jest ładny leszcz karp płoć krąp karaś lin,choc nie zawsze chcą współpracować mósisz trafic z pogodą ja czesto jeżdże tam jesienią na drapieżnika jest sporo szczupaka,choć najczęściej trafia sie nie miarowy . Z tego co wiem to jeszcze w korycinie sie ryba za mocno nie ruszyła ,ale pogoda którą zapowiadaja rokuje że powinny zacząć brać (2016/04/03 12:19)

Daniello92

A czy dno jest mocno porośnięte, jest dużo zaczepów?  (2016/04/03 14:42)