Zbiorniki retencyjne Gdańsk

/ 4 odpowiedzi
Witam jestem zainteresowany zbiornikami retencyjnymi w Gdansku.Chcialbym dowiedziec sie od wedkarzy łowiacych w nich jakie sa efekty?pozdrawiam
janusz110


Raczej brak efektów, małe karasie, w niektórych płoteczki. Można posiedzieć, odpocząć ale bez połowu, który można zabrać do domu :( (2013/06/19 19:27)

ania924


andree89 witam ciebie jak chcesz połowić na zbiorniku retencyjnym rafinerii koło przejazdowa-i krępca, to musisz wykupić zezwolenie na ten zbiornik u pana nazwisko Podeszwa. zastaniesz go w czwartki od godz 12 do13 w budynku starej dyrekcji. koszt zezwolenia jak było w zeszłym roku to 105zł. co na dzień dzisiejszy się zmieniło to ci nie powiem ponieważ na ten rok nie wykupiłem. ale tam można kije łamać, jeszcze ryba tam jest, mnie coś połamało spina i nie wiem co to było. po zacięciu był odjazd, potem przymurowanie szczytówka dotykała prawie kręciołka, wziąłem się za siłowe podniesienie z dna i to był błąd z mojej strony, dolnik nie wytrzymał. krótko mówiąc można tam jeszcze złowić drapieżniki, z okoniem jest kiepsko, biała też tam jest. powodzenia i połamania. (2013/06/19 21:46)

andree89


Witam.dzieki wielkie za info na temat zbiornika retencyjnego kolo rafineri bardzo mnie ciekawijaki potwór tam krazy ze wedki łamie.napewno sie wybiore jak wykupie pozwolenie.pozdrawiam (2013/06/30 17:29)

dunster35


Dużo ci nie powiem ,bo byłem tam 3 razy.
Jest tam ryb sporo ale 80% to są dość małe ryby.
Najwięcej tam złowiłem płoci i karasi. (2013/06/30 18:46)